Başkan Kılınç, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısında Buluştu

0
1250

“GAYRETLİ ÇALIŞMALARLA ADIYAMAN’IMIZI HAK ETTİĞİ YERLERE ULAŞATIRACAĞIZ”

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi’nde yürütülen çalışmaları meclis üyeleri ve birim müdürleriyle bir araya geldiği istişare toplantısında değerlendirdi.

Göreve geldiği günden bu yana Adıyaman’ı daha ileriye götürmek için önemli çalışmalara imza atan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi tarafından son bir yılda yapılan ve projelendirilen çalışmaları değerlendirmek için meclis üyeleri ve birim müdürleriyle istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Türkiye Petrolleri Toplantı Salonunda gerçekleştirilen yemek ve sonrasındaki toplantıyı değerlendiren Başkan Kılınç, Adıyaman’ı ortak akılla yönetmek için gerçekleştirdikleri toplantıların sonuncusunu meclis üyeleri ve birim müdürleriyle yaptıklarını söyleyerek, “İlimizin sorunlarının tespitini konuşmak ve görüş alışverişinde bulunmak üzere belediye meclis üyelerimiz ve birim müdürlerimizle istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. İlimize verdiğimiz değeri, ekibimizle birlikte gece gündüz yaptığımız çalışmalar neticesinde ortaya çıkan önemli işlerle göstereceğiz. İnşallah ilimiz tamamladığımız projelerle hak ettiği yerlere gelecek” diye konuştu.

Konuşmanın ardından gerçekleştirilen toplantıda değerlendirme yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz