Başkan Kılınç, Koronavirüs Tedbirlerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Anlattı

0
813

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanları ile telekonferans sistemiyle yaptığı toplantıya katılarak, Adıyaman Belediyesi’nin koronavirüs tedbirleri hakkında bilgiler verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında telekonferans yöntemiyle gerçekleştirilen Belediye Başkanları Toplantısına katılan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantı sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Kılınç, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında telekonferans yöntemiyle gerçekleştirilen belediye başkanları toplantısına katıldık. Toplantıda, koronavirüs tedbirleri kapsamında Adıyaman Belediyesi olarak yaptığımız çalışmalar hakkında kısa bir bilgi verdik” dedi.

Koronavirüsle mücadele sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, tüm bakanlar ve diğer yetkililerden gerekli destekleri fazlasıyla gördüklerini de sözlerine ekleyen Başkan Kılınç, “Allah’ın izniyle bu musibeti de el birliğiyle hareket ederek en az zararla atlatacağız” diyerek, destek veren herkese teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz