Başkan Kılınç, Kadın ve Gençlik Merkezini Ziyaret Etti

0
1752

EL EMEĞİ GÖZ NURU ESERLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Adıyaman Belediyesi tarafından hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezlerini ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, kursiyerler tarafından yapılan çalışmaları inceledi.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi, Siteler Mahallesi ve Sitilce TOKİ’de hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezleri’nin çalışmalarını yerinde inceledi.

Adıyaman Belediyesi Kadın ve Gençlik Merkezlerindeki kurslara katılan kadınların yapığı el emeği, göz nuru çalışmaları tek tek inceleyen Başkan Kılınç, kendisi de tezgahlara oturarak çeşitli çalışmaları yapmayı denedi.

Yapılan ziyarette Kadın ve Gençlik Merkezleri Koordinatörü Yasemin Delibaş’tan bilgiler alan Başkan Kılınç, “Kadın ve Gençlik Merkezlerimizi ziyaret ederek kursiyerlerimizin yaptığı çalışmaları inceleme şansı bulduk. Birbirinden güzel eserler ortaya çıkmış, tüm hocalarımızı ve kursiyerlerimizi kutluyorum” diye konuştu.

Başkan Kılınç, kadınlar tarafından yapılan çalışmaları inceledikten sonra, merkezde bulunan ve kursiyerlerin çocuklarının eğitim gördüğü kreşi de ziyaret ede

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz