Başkan Kılınç, İstanbul’da Adıyaman’ı Tanıttı, Gurbetteki Hemşerileriyle Bir Araya Geldi

0
824

İstanbul’da düzenlenen ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ gerek gurbetteki Adıyamanlılardan, gerekse Adıyaman’ı merak eden vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Tanıtım Günlerine katılarak Adıyaman’ı bütün materyalleriyle tanıtan Adıyaman Belediyesi’nin açtığı stantta misafirlerini ağırlayan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, gurbetteki hemşerileriyle bir araya geldi.

Adıyaman Dernekler Federasyonu, Adıyamanlılar Vakfı, Adıyaman Valiliği, Adıyaman Belediyesi ve ilçe belediyelerinin destekleriyle İstanbul’da düzenlenen ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ İstanbul’da yaşayan vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Resmi açılışı 22 Kasım Cuma günü yapılacak olan ve 24 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek olan Yenikapı Etkinlik Alanındaki ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’nde Adıyaman’ı tanıtmak için stant açan Adıyaman Belediyesi, Adıyaman’a ait bütün materyalleri kullanarak ilin tanıtımına ciddi katkı sunuyor.

Adıyaman Belediyesi tarafından açılan stantta misafirlerini ağırlayan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, bir yandan Adıyamanlı olmayıp, şehrin kültürünü tanımak ve lezzetlerini tatmak isteyen misafirlerine Adıyaman’ın güzelliklerini anlatırken, diğer taraftan da memleket hasreti çeken gurbetteki hemşerileriyle bir araya gelip, sohbet etti. Zaman zaman ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’nde stant açan diğer kurum ve kuruluşların stantlarını da gezen Başkan Kılınç, Adıyaman’ın güzelliklerinin herkes tarafından bilinmesi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz