Başkan Kılınç, Devam Eden Köprülü Kavşak Çalışmalarını İnceledi

0
834

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yapımı büyük ölçüde tamamlanan köprülü kavşak çalışmalarını yerinde inceleyip, yetkililerden bilgi aldı.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle mücadelede ortaya koyduğu gayretinden dolayı her kesimden büyük takdir gören Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, rutin çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Şehrin birçok noktasında sürdürülen çalışmaları yakından takip eden Başkan Kılınç, son olarak Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Altınşehir Mahallesi’nde yapımına başlanan ve koronavirüse rağmen ara vermeden devam edilen farklı seviyeli köprülü kavşak çalışmalarını yerinde inceleyip, yetkililerden bilgi aldı.

Çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağına inandığını dile getiren Başkan Kılınç, incelemeler sonunda yaptığı kısa değerlendirmede, “İçinde bulunduğumuz bu sıkıntılı sürece rağmen Altınşehir Mahallesi’nde yapımı devam eden köprülü kavşak çalışmalarını yerinde inceledik. Gelinen nokta hakkında yetkililerden bilgi aldık. İnşallah hemşerilerimiz en kısa sürede bu önemli hizmete kavuşacak” diyerek, gayretle çalışan personele ve bu önemli eserin Adıyaman’a kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz