Başkan Büyükaslan; Eğitim, Uygarlığın ve Gelişmenin İlk Basamağıdır

  0
  652

  Birçok okulun bahçesini asfaltlayarak eğitime katkı sunan Adıyaman Belediyesi’nin, eğitime yönelik hizmetleri devam ediyor.

  Öğrencilerin daha güzel ortamlarda eğitim alması için bugüne kadar çok sayıda okulun bahçesini asfaltlayan Adıyaman Belediyesi, bu defa Anadolu Lisesi’nin bahçesini asfaltla buluşturdu. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Saha Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarla birlikte, Yenisanayi Mahallesi’nde bulunan Anadolu Lisesi’nin bahçesi, öğrenciler için daha temiz, güvenli ve sağlıklı bir hale getirildi.

  İmkânları dâhilinde her zaman eğitime katkı sunduklarını belirten Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan; “Eğitim, uygarlığın ve gelişmenin ilk basamağıdır. Eğitim, insanlarda davranış değişikliği meydana getirir. O zaman eğitimin yapıldığı mekânların da bakımlı ve düzenli olması gerekmektedir. Biz bunu sağlamaya çalışıyoruz.

  Girişimlerimizle birlikte zemini tahrip olan Anadolu Lisesi ve Kız Öğrenci Pansiyonu’nun bahçesi asfaltla buluştu. Öğrencilerimize daha düzenli ve temiz bir çevre sunmak için gerekli çalışmalarımız devam ediyor. Eğitime olan desteğimiz her zaman devam edecektir” dedi.

  Yapılan hizmetten dolayı memnuniyetini belirten Okul Müdürü Yusuf Sitil ise; Belediyemizin bu önemli desteğinden dolayı çok memnun olduk. Okulumuzun bahçesi asfaltla buluşturularak öğrencilerimize güzel bir ortam hazırlandı. Bundan dolayı okul yönetimi olarak hem biz, hem öğrencilerimiz, hem de velilerimiz çok sevindi. Şahsım, okul yönetimimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz adına değerli Belediye Başkanımıza ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

  VKZ_9664

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz