Başkan Adayı Kutlu, Seçim İrtibat Bürosunu Coşturdu

  0
  74

  duyan varsa söylesin.

  AK Parti Belediye Başkan Adayı Av. F. Hüsrev Kutlu, her akşam Seçim İrtibat Bürosu’nu tıklım tıklım dolduran katılımcıları coşturmaya devam ediyor.

  Önceki akşam yine büyük katılımların yaşandığı İrtibat Bürosu’nda, vatandaşlara coşkulu bir konuşma yapan Başkan Adayı Kutlu, demokrasi zaferine sayılı günler kaldığını, 30 Mart’ta Adıyaman’da destan yazacaklarını, büyük bir rekora imza atacaklarını söyledi. Olağanüstü tezahüratlar eşliğinde konuşmasını sürdüren Kutlu, şunları söyledi:

  “AK Parti Adıyaman’a, Türkiye’ye hep eserler bıraktı. CHP ise yokluk, kıtlık, yasak bıraktı ve geldikleri gibi de gittiler. Bugün borçlar ödenince, hizmetler yapılınca yeniden borçlandırmak için çeşitli senaryolar üretmeye başladılar. Türkiye’yi bir dönem bunlara emanet ettik, pişman olduk. Bundan sonra bir daha ülkeyi CHP zihniyetine emanet etmeyeceğiz.

  Adıyaman’da CHP’nin bir tane eserini bilen, Türkiye’de bir tane eserini duyan varsa söylesin. CHP demek, yapılanlara karşı çıkmak demektir. Bugün 3. Köprüye karşı çıkan CHP, dünyanın en büyük hava alanına karşı çıkan CHP, Türkiye’nin ilerlemesine karşı çıkan CHP, Türkiye’yi İsrail’e şikâyet eden CHP, Türkiye’nin barış sürecini baltalamaya kalkışan CHP, Allah bunlara bir daha fırsat vermesin. Çünkü bunlar okullarımızda kardeşçe okuyan bacılarımızın yarısına karşılar, dairelerde çalışanların yarısına karşılar. Hatırlarsanız günün birinde bir başörtülü bir milletvekili meclise girince vefat eden liderleri ‘Bu hanımefendiye haddini bildirin’ demişti. Bunların milletvekilleri o gün kürsünün etrafını sarmıştı. Nihayet bu millet o lidere de, o partiye de haddini bildirdi, halen de bildirmeye devam ediyor.

  Biz Türkiye’yi imar ederken tuğla tuğla, taş taş üstüne koyarak inşa ettik. Kilometrelerce yollar yaptık. Milyar dolarlarca borçlar ödedik. Bunlar 3 ay Türkiye’nin başına gelseler, Türkiye 30 sene geriye gider. Türkiye’yi idare edemeyenler, Adıyaman’da bir eseri olmayanlar bugün hizmete talip oluyorlarmış. Bugünlerde yeni haberler duyacakmışız. Birileri açıklama yapacakmış. Birileri şantaj yapacakmış.  Ben buradan sesleniyorum o birilerine, ne biliyorsanız, elinizde ne varsa, eteğinizde ne varsa, aklınızda ne varsa dökün ortaya.

  Barışımıza kastedenlere, kardeşliğimize kurşun sıkanlara, Türkiye’nin yeniden borç batağına girmesine çalışanlara, Türkiye’yi yabancı devletlere peşkeş çekmek isteyenlere verilecek bir cevabımız var. Sonuna kadar AK Parti, ölümüne kadar Tayyip Erdoğan diyeceğiz. 30 Mart’ta Adıyaman’da da, Türkiye’de de bir destan yazılacak.

  Türkiye dünyada ilk örnek olacak. İsrail’i karşısına alıp, ABD’yi elinin tersiyle itecek, zulüm yapan Rusya’nın suratına çarpacak ve iktidarda sürekli kalan tek parti AK Parti olacak. Tek lider Tayyip Erdoğan olacaktır.

  Adıyaman’a yapacaklarımızı geçmişte de sıraladık. Şimdide söylüyorum. Tayyip Erdoğan’ın sığacağı bir meydan yapacağız. Hükümet binasının bulunduğu yer meydan olacak. Meydanın ismi Recep Tayyip Erdoğan Meydanı olacak. O kadar şanslıyız ki ezilenlerin gür sesi, mazlumların hür sesi olan bir Tayyip Erdoğan’ımız var. 30 Mart’a çok az bir süre kaldı. Öyle bir çalışalım ki belediye meclisinde bir tek CHP’li meclis üyesi olmasın.

  Artık birilerinin 6 oku Türkiye’de ezanı susturamayacak. Bu 6 okçular artık üniversitelerdeki, kamu kurumlarındaki, meclisteki başörtülü bacılarımızın örtüsüne el uzatamayacak. Birileri istemese de dünyanın en büyük hava alanını yapacağız. Yapmaya devam edeceğiz. Birileri istemese de 3. Köprüyü yapacağız, yapmaya devam ediyoruz. Bunlar ilk köprüye de karşılardı, son köprüye de karşılar. Fakat ne yapsalar yapsınlar, nasıl düşünseler düşünsünler Türkiye’nin ilerlemesine engel olamayacaklar.”

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz