Başkan Adayı Kutlu; “Herkese Aynı Yaklaşımla Hizmet Edeceğiz”

  0
  85

  AK Parti Belediye Başkan Adayı Av. F Hüsrev Kutlu, Seçim İrtibat Bürosu’nda coşkulu bir kalabalığa hitap etti.

  Sık sık “Başkan Kutlu” sloganlarının atıldığı büyük bir kalabalığa konuşan Başkan Adayı Kutlu,   30 Mart’ta göreve geleceklerini ve herkese aynı yaklaşımla hizmet edeceklerini vurguladı. Kutlu; “Başbakanımızdan rahatsız olan birçok kimse var. Birçok devlet var. Birçok sözde lider var. Çünkü Tayyip Erdoğan var oldukça onlar zulüm yapamıyorlar. Zulmün karşısında duran bir tek lider var; o da Recep Tayyip Erdoğan’dır. Türkiye’nin enflasyon sorununu halleden, terör sorununu halleden, Kürt sorunu halden, fakir fukaranın yüzünü güldüren bir tek lider var; oda Recep Tayyip Erdoğan’dır. Recep Tayyip Erdoğan olmazsa Türkiye’yi kim yönetecek? Türkiye’yi yönetecek bir başka lider göremiyoruz.

  AK Parti olarak biz herkesin partisiyiz. Hiçbir zümrenin değiliz. Bütün Adıyaman bizimdir. Kürt’üyle, Türk’üyle, Zaza’sıyla, köylüsüyle, şehirlisiyle,  Alevi’siyle, Hıristiyan’iyle, Müslüman’ıyla kısacası hepsiyle bütün Adıyaman bizimdir. AK Parti şemsiyesi herkese yetecek kadar geniştir. 30 Mart’tan itibaren biz herkese aynı yaklaşımla hizmet edeceğiz. Bazı partiler sadece bir kesimin partisi olmuşlar, oysa biz herkesin partisiyiz. Adıyaman’ımız birliğin, berberliğin ve barışın sembolüdür. Biz yerel yönetimlerde de, genel yönetimlerde de bugüne kadar ayrım yapmadık, bundan sonra da yapmayacağız. Bu halk ayrım yapacaklara yol vermeyecektir. Bazı partiler muhalefet olmayı dahi beceremiyor, bunlar iktidarı nasıl becerebilir?

  Biz yaratılanı yaratandan ötürü sevdik. Rengi ne olursa olsun, fikri ne olursa olsun, insan olan herkesi başımızın üstünde taşıdık. Başımıza taç ettik. Allah’ın izniyle belediye başkanı olursam da ayrım gözetmeden her mahallemize eşit bir şekilde hizmet yapacağım.

  Yapacağımız hizmetleri, şehrimize dışarıdan gelenler görünce Allah’u ekber diyecekler. Allah birdir, başka ibadet edecek hiçbir ilah yoktur. Biz ancak Cenab-ı Allah’ın önünde boyun eğer, secdeye rukuye gideriz. Ama hiçbir gücün önünde sıfatı, vasfı, rütbesi ne olursa olsun bugüne kadar eğilmedik. Allah’ın izniyle bundan sonrada eğilmeyeceğiz” dedi.

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz