Başkan Adayı Acar, “Adıyamanlı Hemşerilerimden İyi Bir Duruş Bekliyorum”

  0
  174

  İstanbul’da Adıyamanlıların en çok ikamet ettiği ilçelerin başında yer alan Sultangazi İlçesi’nde CHP Belediye başkan adayı olan Av. Ali Acar, “Önümüzdeki seçimde özellikle Sultangazi de Adıyamanlı hemşerilerimden iyi bir duruş sergilenmelerini bekliyorum” dedi.

  Adıyamanlılar Vakfının Şubat ayı genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısına katılarak buradaki hemşehrilerinden destek isteyen başkan adayı Ali Acar, “Hizmet odaklı iyi bir ekiple yola çıktık. Allah kısmet ederse bu sınavda çok başarılı bir şekilde çıkacağımıza inanıyorum. Allaha çok şükür kapısını rahatlıkla çalamayacağım insan yoktur. Zamanım el verdiği müddetçe ziyaret etmeyeceğim STK ve kapısını çalmayacağım ev kalmayacaktır. Var olan birlik ve beraberliğimizin devam noktasında hepimiz üzerimize düşeni yaptıktan sonra gerisini Allaha bırakacağız. Böylece önümüzdeki 30 Mart da yapılacak olan yerel seçimde özellikle Sultangazi de Adıyamanlı hemşerilerimden iyi bir duruş sergilenmelerini bekliyorum” diyerek, kendilerini en iyi şekilde ağırlayan Adıyamanlılar Vakfı başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

  Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ömer Özkartal ise, “Adıyamanlı bir hemşerimizin İstanbul’da Sultangazi gibi büyük bir ilçede belediye başkanı olması ve böylesi mega bir kentte belediye başkanlarımızın sayısının çoğalması hepimizin en büyük arzusudur. Böylesi seçim atmosferlerinde elbette bizimde siyasetçilerden talebimiz olacak. Onlarında bize karşı talepleri olacak. Bundan daha doğal bir şey olamaz. Adıyamanlılar Vakfı olarak hangi parti olursa olsun bütün siyasi partilere kapımız açıktır. Onların düşüncelerine her zaman saygımız var. Ben daha evvelde söyledim. Bize düşen onların bu düşüncelerini topluma yansıtabilme olanağı sağlamaktır. Gerisi insanların hür iradesine kalıyor. Buna da hepimiz saygı duymamız lazım” diyerek, başkan adayı Acar’a başarılar diledi. aliacar1---

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz