Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan Seyfettin Bilen’e Teşekkür Plaketi

  0
  75

  Ak Parti Genel Merkezinde düzenlenen 105. Geliştirilmiş İl Başkanları toplantısında Başbakan Ahmet Davutoğlu, tarafından Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen’e teşekkür plaketi verildi.

  Ak Parti 105. Genişletilmiş İl Başkanlığı toplantısına katılan Ak Parti Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Adıyaman Belediye Başkanı ve Ak Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen’e çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

  Programda 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendiren Davutoğlu, şöyle konuştu:

  “Partimiz bugüne kadar girmiş olduğu seçimlerde en yüksek oy sayısına 1 Kasım’da ulaştı. En yakın takipçimiz CHP’den 11 milyon 570 bin fazla oy aldık. Ayrıca CHP, HDP, MHP ve Meclis’te temsil edilmeyen diğer partilerin toplamından daha fazlasını aldık. Hep beraber geldiler bize yetişemediler. Partimiz, ülkemizin her bölgesinde rakiplerini açık ara geride bıraktı. 63 ilde birinci. 17 ilde ikinci. 1 ilde de 3. partiyiz. 4. olduğumuz yer yok hamd olsun”
  Program sonrasında 1 Kasım seçimlerinde Ak Parti’nin kalesi olan ve 10 il arasında 7’inci il sıralamasına giren ve en çok Ak Partiye oy kazandıran 10 ilden 7’inci sırada yerini alan Adıyaman il yönetimine teşekkür plaketi verildi.

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, sahnede olduğu esnada, davet edilen Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve Ak Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen’e teşekkür plaketi verildi.

  1 Kasım seçimlerinde Adıyaman geneli olarak yüzde 69,5 oy alarak  Türkiye sıralamasında 7. sırada yer alan Adıyaman, 14 yıllık Ak Parti iktidarının en yüksek oyunu almayı başararak, yönetim adına Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve  İl Başkanı Seyfettin Bilen’e teşekkür plaketi takdim edildi.

  Programa Adıyaman Belediye Başkanı Hüserv Kutlu, Ak Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen, ve parti yöneticileri ile partililer katıldı. Plaket verildiği esnada Adıyaman’dan büyük katılım sağlandığı görülürken Bilen, uzun süre alkışlandı.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz