Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

  0
  55

  2014-2015 Öğretim yılında LYS sınavlarında ve TEOG sonucunda dereceye giren 9 öğrenci Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu tarafından tablet bilgisayarla ödüllendirildi.

  Gölbaşı Kaymakamlığında  yapılan ödül töreninde bir konuşma yapan Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, şunları söyledi:

  “Sayın Kaymakamımız geldiği günden bu yana eğitim ile ilgili konularda hassasiyet gösteriyor. Eğitim konusunda ilçemizin iyi bir durumda olduğunu düşünüyorum ama daha iyi bir ivme yakalayacağımıza da inanıyorum. Sayın Kaymakamımız bana ‘Gölbaşı’nda derece yapan öğrencileri getir ben onları ödüllendirmek istiyorum’ dedi. Ödüllerin içerisinde tablet bilgisayarlar var. Bunu da söylemek ne kadar doğru olur bilmiyorum. Tablet bilgisayarlar uyduruk bilgisayarlar değil, bizzat kaymakamımız kendileri seçtiler. Ben huzurlarınızda başta gençlerimizi tebrik ediyorum. İnanıyorum ki inşallah gençlerimiz sayın kaymakamımızın kendilerine olan güvenini boşa çıkarmazlar ve daha başarılı olurlar. Şunu da belirtmek istiyorum. Özellikle üniversiteye giden gençlerimize sayın kaymakamımız her türlü desteğe hazır olduğunu gösterdi ve  bu desteği de verdiler. Gençlerimiz de bu konuda rahat olsunlar. İnşallah herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklar. Sayın Kaymakamımız her zaman gençlerimizin yanında oldu ve bizde yanlarındayız. Bizde sayın kaymakamımızdan aldığımız güçle ben 2015-2016 Eğitim- Öğretim yılında daha yüksek bir ivme yakalayacağımızı düşünüyorum. Bütün veliler ve öğrenciler adına sayın kaymakamımıza huzurlarınızda teşekkürlerimi. şükranlarımı arz ediyorum”

  Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu ise yaptığı konuşmada , başarılı olmanın yolunun düzenli ve verimli çalışmaktan geçtiğini belirterek,  öğrencileri tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz