Bakır: “Otopark Başbelasını Çözeceğiz”

  0
  126

  Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Belediye Başkan Adayı Zeynal Bakır, Seçim İletişim Merkezinde partililere seslendi. Bakır; Seçim iletişim merkezine eşi Nejla Bakır, İl Başkanı Bilal Doğan ve eşi Seda Doğan ve Kadın kolları başkanı Fatma Ünlüyle birlikte geldi.

  Seçim iletişim Merkezi önünde toplanan kalabalığa seslenen Zeynal Bakır; Kalabalığın ‘en büyük Zeynal Bakır’ tezahüratlarına büyük olan Allah tır büyük olan halktır. Bizler sadece ve sadece sizin izninizle sizin müsaadenizle sizlerin işlerini görmek üzere yola çıktık dedi.

  Bakır;“Gün geçtikçe bayanlarımızın seçim iletişim Merkezimize ilgilerinin arttığını görmekten mutluluk duyuyorum. Bayanlarımızın ilgisi alakası çalışması bize gösteriyor ki zafer yakın. Biz her zaman söylüyoruz halkımız bize öyle bir teveccüh gösteriyor ki öyle bir inanmış ki bu inanmış ve coşkulu halkı görenler seçim bürolarının önüne köyden hemşerilerimizi getirmeye başladılar. Onlarda gelsin başımız gözümüz üstüne çünkü bu defa onlarda bize oy verecek. Biz halkımıza inanıyor ve güveniyoruz. Az önce işsizler Derneğinden geliyoruz, İşsizler Derneği Türkiye’de sadece Adıyaman’da var. Bu da Mevcut İktidarın Adıyaman’a verdiklerine dair yeterli bir ayıptır. Aslında kapatma sözcüğünü sevmiyorum ama bizim dönemimizde gerçekleştireceğimiz istihdam olanaklarıyla böyle bir derneğe ihtiyaç kalmayacak ve kendiliğinden kapanacaktır. İşsizler Derneği değil Adıyaman’ı sevenler Derneği olacak. Allah, Adıyaman’a Suyu vermiş, Güneşi vermiş Petrolu vermiş, Toprağı vermiş Mermeri vermiş ve en önemlisi de bu kadar güzel İnsanı vermiş ancak, nimeti yemek bir türlü gerçekleşmiyor. İşte tamda burada biz Tarımda, Sanayide yer altı ve yerüstü zenginliklerimizi değerlendirerek Adıyaman’da bir tane işsiz kalmayana kadar neye mal olursa olsun gerekirse bu göğsümüzü yere sereceğiz. Bizi ezmeden çiğnemeden Adıyaman’ın Mermerini götüremeyecekler. Bu kadar kalabalığa hitap etmek inanın beni ve arkadaşlarımı duygulandırıyor. Sizin bize hakkınız çok geçiyor biz bunun bilincindeyiz, sizin bu hakkınızı azda olsa inşallah halkın belediyesini aldığımızda Adil bir yönetimle ödeyeceğimize inanıyoruz.”Dedi

                          OTOPARK BAŞBELASINI ÇÖZECEĞİZ

  Bakır;“Adıyaman’ın ve Adıyaman insanının en büyük baş belası olan Otopark sorununu ortadan kaldıracağız. Şehrin muhtelif yerlerinde yeraltında ve yerüstünde otoparklar yapacağız. Birde Otopark sorununun en büyük sebebi olan Çevre yollarını Çevre yolu haline getireceğiz. Çevre yollarının bir girişi bir de çıkışı olacak şimdiki gibi olmayacak. Şimdiki Çevre yolarlımızın ne girişi belli ne çıkışı.”dedi.

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Bilal Doğan ise kalabalığa yaptığı konuşmada Çocuklarımız için, Çocuklarınız için Adıyaman’da güzel bir iz bırakmak istiyoruz evlatlarımıza olan borcumuz olduğunu belirterek; Adıyaman için birlik olalım beraber olalım.”Dedi.

  Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş ise yaptığı konuşmada Bir büyük değişim öncesi bu şehrin kara bahtını yenmek için gece gündüz demeden kapı kapı çalışmak gerektiğini belirterek; “Gecesini gündüzüne katarak çocuklarını evinde bırakarak hiçbir karşılık beklemeden halkın iktidarı için gece gündüz çalışan analarımıza bacılarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Bu şehir marka şehir olsun diye mücadelemizi sürdüreceğiz.Allah’ın izniyle 30 Martta halkın Belediyesini Halka teslim edeceğiz.”Dedi

   

   

  ZEYNAL BAKIR

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz