Bakan Yardımcısı Arıcı’dan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

  0
  103

  Adıyaman’ın turizm potansiyelinin değerlendirilmesi ile ilgili bir yol haritasının belirlenmesi amacıyla ilimize gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.  

  Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Bakan Yardımcısı Arıcı’ya Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Murtaza Yetiş, Mehmet Metiner ve kalabalık bir heyet eşlik etti. Ziyaretle ilgili duygularını paylaşan Arıcı; “Adıyaman’ın turizm potansiyeliyle ilgili bir çalışma yapmak amacıyla bu güzel kente geldik. Bu vesileyle Hüsrev beyi de ziyaret etmek istedik. Bizi çok sıcak karşıladı, en güzel misafirperverlik örneği sergiledi. Kendisine her şey için teşekkür ediyor, bu önemli görevinde başarılar diliyorum” dedi.

  Ziyaretle ilgili memnuniyetini belirten Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise; “Ziyaretimize gelen çok değerli Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Abdurrahman Arıcı’ya, Sayın Valimize, Milletvekillerimize ve beraberindeki değerli heyete çok teşekkür ediyorum. Adıyaman’da çok önemli bir turizm potansiyeli var. Bu potansiyelin daha çok değerlendirilmesi ilimizin menfaatinedir. Umarım bu konuda gerekli çalışmalar yapılarak, Adıyaman hak ettiği konuma getirilir” şeklinde konuştu.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz