Bağcı’dan şampiyona ödül

  0
  188

  Türkiye Görme Engeliler Federasyonu Başkanlığının 2015 yıllı faaliyet programında yer alan ve 20 – 22 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan Türkiye Görme Engeliler Uzun Kulvar Türkiye şampiyonasına katılan sporcu Onur Geçer 7 madalya alarak Türkiye Şampiyonu oldu.

  Türkiye Şampiyonu yüzme sporcusu Onur Geçer, Adıyaman Görme Engelliler Spor İl Temsilcisi Mehmet Tunç ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’yı ziyaret ederek yaşadıkları mutluluğu paylaştı.

  Adıyaman’ı en iyi şekilde temsil ederek büyük bir başarı elde ettiklerini belirten Adıyaman Görme Engelliler Spor İl Temsilcisi Başkanı Mehmet Tunç, “Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan Türkiye Görme Engeliler Uzun Kulvar Türkiye Şampiyonasında 7 madalya alarak Türkiye 1.si olan genç sporcumuz Onur Geçer gurur kaynağımız olmuştur. Bizlere spor yapabilme adına her türlü imkânı sağlayan ve görevlendirdiği antrenörlerle başarıla imza atmamızı sağlayan İl Müdürümüz Seyit Ahmet Bağcı’ya teşekkür ederiz. Ben sporcumuzun gelecekte daha iyi başarılarla ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum” dedi.

  Adıyaman’da bir çok branşta Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcunun yetiştiğine dikkat çeken Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı ise “Özellikle görme engelli sporcularımızın son zamanlarda elde başarılara hep birlikte tanık oluyoruz. Antalya’nın Alanya İlçesinde yapılan şampiyonada 7 madalya alarak Türkiye 1.si olması hepimizi mutlu etmiştir. Onur bizim sporda yeni umudumuz olmuştur. Ben ilimizi başarıyla temsil eden Görme Engelli sporcumuza ve antrenörlerimize başarılarından teşekkür ediyor, 24 Mart 12 Nisan 2015 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Milli Takım Seçmelerine ve 13 Nisan 2015 tarihinde ise Almaya Dünya Ön Eleme Yüzme Şampiyonasında başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

  İl Müdürü Bağcı, Antalya’nın Alanya İlçesinde yapılan Görme Engeliler Uzun Mesafe Türkiye Şampiyonasında Türkiye 1. olan Onur Geçer’e Altın ve Eşofman ile ödüllendirerek başarılarının devamını diledi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz