Av. Doğan: “Milletvekili sayımızı en az 3’e çıkartmak istiyoruz”

  0
  160

  CHP Adıyaman Milletvekili aday adayı Bilal Doğan, “Adıyaman’da milletvekili sayımızı en az 3’e çıkartmak istiyoruz” dedi.

  Doğan, yaptığı açıklamada, öncelikle hedeflerinin ülkede iktidar olmak olduğunu belirterek, 12-13 yıllık bir Ak Parti iktidarı olduğunu ve bu iktidar döneminde Adıyaman’ın mağdur edildiğini söyledi.

  Gerek tarım anlamında, gerek sanayi alanında, gerek kentleşme alanında işsizliğin ilerlemesi anlamında herhangibi bir şekilde Ak Parti iktidarın Adıyaman’a bir katkısı olmadığını savunan Doğan, iktidar olup ülkeye ve Adıyaman’a hizmet etmek istediklerini belirtti.

  Adıyaman’da seçime yoğun bir şekilde hazırlandıklarını aktaran Doğan, şunları kaydetti:

  “Adıyaman’da elbette birinci parti olmak, 5 milletvekili var biz 1 milletvekili çıkartıyoruz son üç dönemdir. Bunu en az 3’e çıkartmak hedefimiz. Bunun için de var gücümüz ile çalışıyoruz.  Gece gündüz çalışıyoruz, arkadaşlarımız çalışıyor, gençlik kollarımız, kadın kollarımız, yöneticilerimiz, belediye başkanlarımız, encümenlerimiz hep beraber birlik beraberlik içerisinde çalışıyoruz. İl Başkanlığından ayrıldım, ben de milletvekili aday adayı oldum. Partimiz görev verirse eğer en iyi şekilde partimize ve memleketimize hizmet etmek için bugüne kadar çalıştığımız gibi bundan sonrada çalışacağız. Partimiz görev vermez ise yine elimizden geldiği kadar bütün çabayı göstereceğiz”

  Ak Parti iktidarına tahammülün kalmadığını ileri süren Doğan, “Artık Adıyaman’ında Türkiye’ninde Ak Parti iktidarına tahammülü kalmamıştır. Adıyaman’ın hak ettiği yere gelmesi için Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına ihtiyacı vardır. Bunu bütün hemşerilerimize anlatıyoruz, konuşuyoruz ve gerçekten vatandaşlarda da ciddi bir teveccüh var Cumhuriyet Halk Partisine karşı. Vatandaş tarafından Ak Partiye verilen krediyi iyi kullanmadığını vatandaşlar ifade ediyor. Verdiğimiz oyların karşılığını alamadık diyorlar. Hizmet gelmedi diyorlar, umutlarını Cumhuriyet Halk Partisinde görüyorlar”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz