ATSO Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı Yapıldı

  0
  43

  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın yılda iki defa tüm meslek komitesi üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdiği “Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı” yapıldı.

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu ve ilgili yönetmelik gereği yılda iki defa düzenlenen ‘Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı’nın 2014 yılının ilk toplantısı, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda meslek komitesi üyeleri kendi meslek gruplarının sorunlarını değerlendirerek çözüm yollarını aradı.

  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu başkanlığında yapılan toplantıya Meclis üyeleri ile Meslek Komitesi  üyeleri katıldı.

  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, toplantıya katılım sağlayan komite üyelerine teşekkür ederek açıklamalarda bulundu.

  Uslu; “Bugün burada meslek komitelerimizin dilek ve sorunlarını belirlemek ve çözüm yollarını bulmak ve konuşmak amacıyla toplandık. Meslek komitelerimiz odamızın ve yönetim kurulumuzun itici gücüdür. Meslek komitelerimizin çalışmaları doğrultusunda Yönetim Kurulumuz çalışmalarını ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Yönetim kurulu olarak Meslek Komitelerinden istediğimiz, her ayın kendileri için belirlenen günlerinde toplanarak öncelikle kendi meslek gruplarındaki sorunları ve çözüm önerilerini belirleyerek Yönetim Kuruluna iletmelerini istiyoruz. Sizlerden ricamız tüm 18 Meslek Komitemizin bizlere gerek kendi meslek grupları ile gerekse ilimiz ile ilgili sorun ve çözüm önerilerini iletsinler ki bizlerde gerekli üst makamlarla görüşerek sorunların çözüme kavuşturulması için çalışmalarımızı sürdürelim. Odamız her zaman önereceğiniz tekliflere açıktır, yanınızdadır” dedi.

  Daha sonra söz alan ATSO Meslek Komiteleri Üyeleri kendi sektörleri ile ilgili çeşitli konulardaki sorunlarını ve düşüncelerini dile getirdiler.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz