Arif Güler, Çelikhanlılar Derneği’ni Ziyaret Etti

  0
  95

  Seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi’nin Adıyaman Belediye Başkanlığı adayı Arif Güler, Çelikhanlılar Derneği’ni ziyaret etti.
  Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Güler, Adıyaman’ın il ve ilçeleri ile bir bütün olduğunu ve Adıyaman’ın kalkınması ile ilçelerin de refah ve huzur seviyesini artacağını ifade etti.
  Çelikhan’ın Adıyaman için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Güler, “Bugün Adıyaman’ın su ihtiyacının büyük bir kısmı Çelikhan’dan temin edilmektedir. Fakat şunu da üzülerek belirtmek i isterim ki son olarak Adıyaman’a getirilen Havşeri suyunda Çelikhan’a büyük bir haksızlık yapılmıştır. Su cenneti olan ilçemiz susuz bırakılmıştır. Eğer o su Adıyaman’a getirildiğinde gerekli kolaylık sağlansaydı bugün Çelikhan’ın da su sıkıntısı ortadan kalkacaktı. Elbette biz şunu çok iyi biliyoruz. Belediyenin yapacağı işler var yapamayacağı işler, ama başta da belirttiğim gibi Adıyaman il ve ilçeleri ile bir bütündür. Bir kepçenin bir hafta fazla mesai yapması iki borunun fazladan gitmesi Adıyaman için bir kayıp olmayacaktı ama Çelikhan için çok büyük kazançları olacaktı. İnşallah biz 30 Mart’ta belediyeyi kazandığımızda tütünüyle meşhur ve su cenneti olan Çelikhan’ı da diğer ilçeleri de mağdur etmeyeceğiz” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz