Arif Güler: “Bir Dakika Bile Dinlenme Lüksümüz Yok”

  0
  83

  Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Arif Güler, 30 Mart seçimlerine sayılı günler kaldığını ve Adıyaman’ın hak ettiği değere kavuşmasının çok yakın olduğunu belirterek, “Bu sebepten dolayı bir dakika bile dinlenme lüksümüz yok” dedi.
  Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam eden Arif Güler; girmedik dükkan, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi. Arif Güler, Adıyaman Belediyesi’nin yıllardır iktidar partisi tarafından yönetildiğini fakat hak ettiği hizmeti de alamadığını ifade etti.
  Güler, “Ne hazin bir durumdur ki iktidar partisi adayı bir taraftan kendi belediye başkanını eleştirmekte diğer taraftan da onun hizmetleri üzerinden oy toplamaya çalışmaktadır. Yolsuzlukların üzerine gidileceği söylenmekte, kendi kişisel diyalogları ile Ankara’dan Adıyaman’a hizmet için daha çok destek alacağını söylemektedir. Peki, insana sormazlar mı hiç şimdiye kadar neredeydin diye? Eğer gaye Adıyaman’a hizmetse şimdiye kadar bütün gücünü sarf etmen gerekirdi. Eğer ortada bir yolsuzluk bir haksızlık varsa şimdiye kadar hepsini ortaya çıkarman gerekirdi” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz