Antrenörlerle Aylık Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  0
  55

  Adıyaman Gençlik Hizmetleri Spor Şube Müdürü Hüseyin Yaşar Sarıkaya, Okul Sporları Şube Müdür Vekili Ömer Faruk Dursun ve Antrenörlerden Sorumlu Şube Müdür Vekili Ali Sezer, il merkezi ve ilçelerdeki kadrolu, sözleşmeli ve hizmet alımı antrenörlerle aylık değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
  Spor Şube Müdürü Sarıkaya toplantıda yaptığı konuşmada, “Ülkemiz genelinde kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında hafta boyunca yapılacak olan sportif ve kültürel faaliyet programının belirlenmesi bu çerçevede yapılacak olan gösteri ve yarışmaların takvimini ve yerlerini belirlemek. Yapılacak faaliyetler içerisinde tüm antrenörlerimizden hafta boyunca faaliyetlerinin kapalı salonlarından ziyade halkımızın ve gençlerimizin görüp ve izleyebilecekleri açık alan, saha ve parklarda yapılması gerekmektedir. Önümüzdeki günlerde okullarımızın yaz tatili dönemine girecek olması nedeniyle yaz spor okulları çalışma ve programlarının belirlenerek gençleri ve sporcuları yaz spor okullarına teşvik etmeliyiz” şeklinde konuştu.
  Okul Sporları Şube Müdür Vekili Ömer Faruk Dursun ise, antrenörlerden aylık antrenman ve çalışma programlarını düzenli vermelerini ve bu programlarına göre çalışmalarını düzenli olarak sürdürmelerini istedi.

  AW077113

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz