Anadolu Yıldızlar Voleybol Grup Son Erdi

  0
  131
  Adıyaman’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar ligi voleybol çeyrek final maçlarının ardından yarı finale adını yazdıran takımlar belli oldu.

  Adıyaman’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar ligi Voleybol Çeyrek Final Maçlarının ardından yarı finale adını yazdıran takımlar belli oldu.

  Cumhuriyet Spor Salonu ve Belediye Spor Salonunda oynanan Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Çeyrek Final Maçları Adıyaman’da 16 ilden 300 sporcu, antrenör ve idarecinin mücadele ettiği Voleybol Çeyrek Final maçı sona erdi.

  Voleybol maçlarının sona ermesiyle illere takılım Belgelerini takdim eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Burada harika bir şampiyona izledik. Centilmen bir şekilde mücadele oldu. Sporun son yıllarda zirve kenti olan Adıyaman’ın tarihi, kültürel ve doğa varlıklarını gelen misafirlerimize sunma imkânı buluyoruz. Bütün takımlarımıza başta hakemlerimiz olmak üzere,  gözlemcilerimize, oyuncularımıza, Antrenörlerimize ve basınımıza emeği geçen bütün herkese İlimiz adına teşekkür ederim” dedi.

  Yapılan müsabakalarda Yarı Finale Çıkan takımlar şöyle oluştu;

  Kız Takımları

  A GRUBU:

  1: Van

  2: Muş

  B GRUBU

  1: Gaziantep

  2:Bitlis

  C GRUBU

  1:Malatya

  2: Mardin

  Yarı Finale Çıkan Erkek Takımları

  A GRUBU

  1:Gaziantep

  2:Mardin

  B GRUBU

  1:Malatya

  2: Van

  C GRUBU

  1:Batman

  2: MUŞ

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz