Ali Erdemoğlu, “Fen Lisesini önümüzdeki eğitim öğretim yılına yetiştireceğiz”

0
328

Yaklaşık 30 Yıldır Okul, yurt, sağlık ocağı, fakülte, taziye evi, Köprü ve cami gibi birçok projeye imza atan Merinos sosyal sorumluluk projelerini sürdürüyor.

Merinos A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu bu kapsamda ilçemizde yapımı devam eden, 24 derslikli Aysel Erdemoğlu Anadolu Lisesi, kendi adını taşıyan Ali Erdemoğlu Fen Lisesi ve Yapımı tamamlanan Süphane Mevkiindeki köprüyü ziyaret etti. İlk olarak okul inşaatlarında incelemelerde bulunan Ali Erdemoğlu, Fen Lisesini herhangi bir aksilik olmadığı takdirde 2021-2022 Eğitim Öğretim yılına, Anadolu Lisesini ise, 2022-2023 Eğitim Öğretim yılına yetiştirmeyi planladıklarını ifade etti.

Besni Kaymakamı Nazlı Demir ile bir araya gelen Merinos A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu ilk olarak eşi Aysel Erdemoğlu adına yapımına başlanan 24 derslikli Anadolu Lisesi inşaatını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından 2018 Yılında yapımına başlanan kendi adını taşıyan Ali Erdemoğlu Fen Lisesi inşaatını ziyaret etti. Erdemoğlu Süphane Mevkiindeki köprüyü de ziyaret ettikten sonra ilçeden ayrıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz