AK Parti’den CHP’ye Teşekkür Ziyareti

  0
  105

  AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez beraberindeki heyet ile beraber Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanlığını ziyaret etti.  

   

  Memleket menfaatleri söz konusu olduğunda herkesin birlik ve beraberlik içinde güzel tepkiler verdiğini ifade eden AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, “Elbette bazı ayrılıklarımız görüş farkımız olabilir. Ama millet ve memleket menfaati olduğu zaman aynı ortak paydada buluşabildiğimizin en güzel örneği ve en canlı kanıtını Adıyaman halkı ile beraber son beş gündür gösteriyoruz” dedi.

   

  CHP Adıyaman İl teşkilatına darbe girişimine karşı göstermiş oldukları dik duruştan dolayı teşekkür ederek, konuşmasına başlayan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, “Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Geçtiğimiz günlerde darbe teşebbüsü oldu. Ama çok şükür milli iradeye sahip çıkan vatandaşımız ve milletimiz sayesinde bu alçakça bu hayince bu meshepsiz darbe teşebbüsü çok şükür geri püskürtüldü. Biz bu süreçte ilk günden bu yana yanımızda olan CHP genel merkezi ve Adıyaman teşkilatı olmak üzere hepsine göstermiş oldukları duruştan dolayı teşekkür ederim. Söz konusu Adıyaman söz konusu Türkiye olunca gerisi teferruattır diyoruz” diye konuştu.

   

  Birlik ve beraberliği bozmak isteyenlere fırsat vermediklerini ifade eden CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Yıldırım, “ Adıyaman’da birlik beraberliği bozmak isteyen insanlara fırsat vermedik. Ülkemizi bu beladan kurtardık. Cumhuriyet halk partisi her zaman darbelere kaşı çıkmıştır. Darbeler sivilde olsa karşı çıkacağız. Üniformalı da olsa darbelerin ülkeye bir faydası yok. Özgürlükleri kısıtlayıcı insanın hak ve hürriyetlerini kısıtlayıcı hiçbir eylemin yanında cumhuriyet halk partisi olmadı olmayacakta” açıklamasını yaptı.

   

  Gerçekleşen ziyarete Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem, meclis üyeleri, CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş katıldı.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz