AK Parti Samsat Belediyesi Başkan Aday Adayı Süleyman Işık; “Samsat için çalışmalarımız son güne kadar devam edecektir”

  0
  532

  AK Parti Samsat Belediyesi Başkan Aday Adayı Süleyman IŞIK Ankara’da temaslarına devam ediyor. Süleyman IŞIK Ankara temasları ile ilgili yaptığı basın açıklamada; “Samsat’ta  değişim için artık alarm zilleri çalıyor. Bizlerde bu değişime ön ayak olmak için günlerdir. Halkımızın da desteğini arkamıza alarak Ankara’da  çeşitli temaslarda bulunuyoruz. Bu temaslarımız esnasında kimseyi karalamadan ve ötekileştirmeden dilimizin döndüğünce Samsat’ın dününü bugününü ve en önemlisi de geleceği hakkında bilgi alışverişinde bulunuyoruz.

  Bu bağlamda birçok siyasetçi büyüğümüzle ve önemli kanaat önderimizle bu konuları detaylı görüştük ve Samsat için desteklerini istedik. Hepsi de sağ olsunlar gereken hassasiyeti gösterip bizden desteklerini esirgemediler. Bu noktada son olarak Başbakan Eski Müşaviri ve Avrupa Milli Görüş Teşkilatları Eski Başkanı, aynı zamanda Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın da kayınpederi olan Sn Ali Yüksel beyefendi ve Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği Genel Başkanı Sn Ercan AKPINAR ile görüşme fırsatı bulduk ve Yerel Seçimlerde öncelikle dualarını ve desteklerini istedik.

  Cenab-ı Allah çıktığımız bu yolda inşallah bize Samsat halkına hayırlısını nasip eder. Bizler hem Ak Kadrolara hem de kendi ekibimize projelerimize güveniyoruz.  Belediyecilikte dönem artık ekip ve proje dönemidir. Biz, ekibimizle Samsat ile ilgili düşüncelerimizi 2 yıldan beri projeleştiriyoruz. Aday olduğumuz taktirde de projelerimizin kitapçığını dağıtıp 5 yılda gerçekleştirme sözünü imzalı olarak vereceğiz. Bun da amacımız 5 yıl sonra insanlar bunun hesabını bizlere sorabilsinler diyedir.

  Bildiğiniz gibi Samsat ilçemizde partimizden üç aday adayı arkadaşımız var bunun yanın da diğer partilerin de adayları mevcut. Öncelikle şunu en samimi duygularımla söylüyorum ki hangi arkadaşım aday olursa biz partimizin başarılı olması için sonuna kadar caba sarf edeceğiz. Duamız şudur ki inşallah sonuç ne olursa olsun Samsat kazansın. Çalışmalarımız son güne kadar devam edecektir.”dedi. SÜLEYMAN IŞIK SAMSAT (1)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz