Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatından Mahallelere Çıkarma

  0
  161

  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem ve beraberindeki parti üyeleri ile birlikte Adıyaman’da görev yapan bazı mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, mahalle ve mahallelilerin sorunlarını dinledi.

   

  Ak Parti merkez ilçe teşkilatı İmamağa, Eskisaray, Bahçecik, Sıratut, Kapcami, Musalla, Hocaömer, Malazagirt ve Varlık Mahalle muhtarlıklarını ziyaret ederek, onlarla bir süre sohbet etti.

   

  Muhtarların istek ve taleplerini de dinleyen Başkan Mehmet Hanifi Erdem, “Güçlü bir Türkiye ve Adıyaman için her mahallemizde çalışmalarımız devam ediyor ve muhtarlarımız halkın taleplerinin dillendirilmesi noktasında en önemli birimlerden birisi. Bizler Ak Parti merkez ilçe teşkilatı olarak her sokaktaki her evdeki vatandaşlarımızın taleplerini bilmek ve sorunlarını çözmek zorundayız. Bunun içinde muhtarlarımız ile her zaman bir arada olmalı ve birlikte çalışmalıyız” dedi.

   

  Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarları ise “Bizleri mahallemizde ziyaret Ak Parti Merkez İlçe başkanı Mehmet Hanifi Erdem ve teşkilatına çok teşekkür ediyoruz. Bizlerle sürekli istişare halinde olmaları bizleri mutlu etmektedir. Kendilerine mahallemiz adına isteklerimi dile getirdik ve en kısa zamanda çözüme kavuşacağın şüphemi yok” ifadelerini kullandılar.

   

  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem, bir program dahilinde gerçekleştirdiği muhtarlık ziyaretlerine farklı zaman dilimlerinde diğer mahalle muhtarlarını da ziyaret ederek devam edeceğini sözlerine ekledi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz