AK Parti Kahta İlçe Kadın Kolları Başkanlığına yeniden Remziye Kızılay Seçildi

  0
  84

  AK Parti Kahta Kadın Kolları İlçe Başkanı Remziye Kızılay, tek liste ile girdiği seçimde güven tazeledi. 
  AK Parti Kahta İlçe Kadın Kolları Başkanlığı 4. Olağan Kongresinde tek liste ile gidilen seçimde 245 delegenin tamamının oyunu alan Remziye Kızılay yeniden başkan seçildi. Parti binasında gerçekleşen kongreye, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Engin Akel, parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
  Kongrenin açılış konuşmasında söz alan AK Parti Kahta İlçe Başkanı Engin Akel, “7 Şubatta görevi devraldık ve kısa süre içerisinde bir yerel seçim ve bir de Cumhurbaşkanlığı seçimini alnımızın akıyla atlattık. Bu başarımız da kadın kollarımızın katkısı büyüktür. Şimdi önümüzde belki de Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimi var. 2015 seçimleri yeni ve güçlü Türkiye’nin oluşumundaki en kritik virajdır. Allah’ın izni ile bu seçimden büyük başarıyla çıkacağız. Bu seçimlerde kadın kollarımız daha önceki seçimlerde olduğu gibi en önemli gücümüzdür. Yine kapı kapı gezecekler ve yine Kahta halkımıza partimizin misyonunu hizmetlerini ve yapacaklarını en iyi şekilde anlatacaklardır. Yeni Erdoğanları Yeni Davutoğulları yetiştirecek olanlar bu salondaki annelerimizdir, bacılarımızdır. Hepinizin ellerinden öpüyorum. Sizlere güveniyor, kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
  Yapılan seçim sonrası AK Parti Kahta İlçe Kadın Kolları Başkanlığına yeniden seçilen Remziye Kızılay da yaptığı açıklamada; “Kadın Kolları olarak her seçimde göstermiş olduğumuz üstün çabayı bundan sonra da sergileyeceğiz. Partimiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim bizleri utandırmasın. Bu soğuk havada salonumuzu dolduran herkese de teşekkür ediyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz