Ak Parti İlçe Başkan Erdem’den Ünlü’ye Geçmiş Olsun Ziyareti

  0
  67

  İstanbul Harbiye TRT Binası önünde vatan hainlerinin açmış olduğu ateş sonucu gazi olan hemşehrimiz Ömer Ünlü’yü ziyaret eden AK Parti Merkez ilçe başkanı Hanifi Erdem ve beraberindeki heyet geçmiş olsun dileklerini iletti.
  Ülkenin çok önemli bir belayı milletin iman gücü sayesinde üzerinden defettiğini belirten AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hanifi Erdem; “İstanbul’da darbe gecesi yaralanan Ömer Ünlü kardeşimize ve darbe girişimi esnasında yaralanan diğer vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Rabbim şifalarını versin inşallah. Ömer kardeşimiz gece yaşananları anlattığında olayın ne kadar vahşice olduğunu bir kez daha anlamış olduk. Bu olaya kalkışanlar her şeyi hesaplamışlardı ancak Türk Milletinin bu şekilde göğsünü tankların önüne siper edeceğini, F16’lara bayraklarla taşlarla cevap vereceğini tahmin edememişlerdi. Gözünü kırpmadan vatanı, bayrağı için tankların üzerine yürüyen ve şehit düşen kardeşlerimize Allah rahmet eylesin, mekanlarını cennet eylesin. Yaralı olan kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz. Rabbim bizlere bir daha böyle acılar yaşamasın. Bu vesileyle Ömer Ünlü kardeşimize Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.
  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ömer Ünlü; “Kabus gibi bir geceydi. Film izler gibi bir gece yaşadık. Çok sayıda vatandaşımız şehit oldu, çok sayıda vatandaşımız yaralandı bende bu yaralılardan biriyim. Yaralanmak benim hiç zoruma gitmedi, benim en çok zoruma giden kendi ülkemizin silahıyla, vatanı emanet ettiğimiz Askerimizin bizlere ateş açması benim çok zoruma gitti. Gözü dönmüş bu kişiler kesinlikle Türk Askeri olamaz. Allah ülkemize bir daha böyle acılar, felaketler yaşatmasın. Bu vesileyle ziyarette bulunup geçmiş olsun dileklerini ileten AK Parti Merkez İlçe başkanımız Hanifi Erdem ve beraberindeki heyete teşekkür ederim” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz