Ak Parti İl Danışma Meclisi Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı

  0
  72

  AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı İl Danışma Meclisi Eylül Ayı toplantısı yoğun katılımla gerçekleştirildi. 
  Adıyaman Belediye Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti İl Danışma Meclisi Eylül Ayı Toplantısı’na, AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. Halil Fırat, AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez, ilçe parti teşkilatı ile çok sayıda partili katıldı.
  Yapılan toplantı öncesi bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Adıyaman İl Başkanı Fırat, AK Parti’nin genel olarak iki ciddi seçim gerçekleştirdiğini, bu ciddi seçimin birinin Cumhurbaşkanlık seçimi olduğunu ve partinin bu konuda kararlı olması dolayıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığına taşıdığını belirtirken, başbakanlık seçiminde ise partililerin dimdik ayakta durması ile Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlığa seçildiğine vurgu yaptı.
  Fırat daha sonra, AK Parti’de Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlık döneminden sonra parti içerisinde kim başbakanlığa aday olursa ya da gösterilmesi durumunda partililerin verilen kararların arkasında durduğunu, başbakanlık sürecinde parti üyelerinin birbirine kenetlendiğini, her türlü destekte bulunduklarını belirtti.
  Fırat, yapılan kongrelerde çok olumlu ve ılımlı atmosferin yaşandığını, diğer parti kongrelerinde sıkıntıların, çatışmaların, bölünmelerin olduğunu ama AK Partililerin dimdik ayakta durduğunu ve AK Parti’nin büyük bir parti olduğunu söyledi.
  Yapılan konuşmaların ardından toplantı basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşti.

  AW204340

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz