AK Parti İl Başkanı Fırat: Tüm Adıyamanlıları Mitingimize Davet Ediyoruz

  0
  133

  Ak Parti Adıyaman İl binasında gerçekleştirilen basın toplantısında açıklamada bulunan Ak Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat;“Adıyamanlıları mitingimize davet ediyoruz ve en geç saat 12’de bütün vatandaşlarımızın miting meydanında olmasını bekliyoruz” dedi.

  30 Martta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’a gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın programı hakkında bilgi veren Ak Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat; “Bildiğiniz üzere 30 Mart yerel seçimleri için geçen hafta genel merkezde Sayın Başbakanımızla birlikte aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdik ve seçim startını verdik. Geçen hafta söylemiştim Sayın Başbakanımızın Adıyaman’a gelme durumu vardı, 60 ile gitme durumu söz konusuydu biz de bu 60 il arasına Adıyaman’ı katmak için yoğun çaba sarf ettik ama çok şükür Sayın Başbakanımız 4 Mart Salı günü Saat 12.30 Adıyaman’da miting meydanında olacağını ifade etti”

  Fırat, açıklamasına şöyle devam etti: “Bunun için biz bütün Adıyamanlıları mitingimize davet ediyoruz ve en geç 12 de bütün vatandaşlarımızın miting meydanında olmasını bekliyoruz. İnşallah Adıyamanlı hemşerilerimiz bundan öncesinde olduğu gibi bundan sonra da bu mitingimizi en güzel şekilde canlandıracaklardır ve en güzel şekilde Sayın Başbakanımızı karşılayacaklardır. Eminim ki mitingimiz bir düğün havasında geçecektir.  Sayın başbakanımızı en güzel şekilde ağırlamak için biz teşkilat olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerekli yerlere bütün ilanlarımızı verdik, billboardlarda duyurumuzu yaptık. Başbakan Adıyaman mitinginden sonra Kırıkkale’ye geçecek bundan dolayı başbakanımızın erken de burada olması söz konusu onun için bütün vatandaşlarımızı erken saatte Sakarya Caddesinde emniyet müdürlüğü arkasında bekliyoruz. Araç istenen yerlere biz inşallah araç tahsis edeceğiz” dedi.

   

   

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz