AK Parti İl Başkanı Bilen: “Milletin İradesinin Tecelli Etmesine Seviniyoruz”

  0
  99

  AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen, milletin iradesinin tecelli etmesine sevindiklerini söyledi.

  Bilen, yaptığı açıklamada, duygulu ve mutlu olduklarını belirterek, ülke adına ve ülkede oluşan istikrar adına, milletin iradesinin tecelli etmiş olması, milletin ferasetinin tecelli etmiş olmasına sevindiklerini ifade etti.

  Bu ülkenin ve bu ilin geleceği ile ilgili oparesyon çekmek isteyenlere milletin fırsat vermediğini vurgulayan Bilen, şunları kaldetti:

  “Milletimiz geleceğine sahip çıkmış, Ak Partiye sahip çıkmış, kendi partisine sahip çıkmış, milletin partisine sahip çıkmış. Bugüne kadar hem Adıyaman’da hemde Türkiye genelinde en üst oy almış, Rabbimize hamdolsun, şükürler olsun, mutluyuz. Gücü milletin kendi iradesiyle iktidarımıza sahip çıkmıştır. Allah mahcubiyet yaşatmasın. Allah bu ülkeye ve bu millete, bu devlete zeval göstermesin. Bir daha bu ülke üzerine operasyon çekmeye çalışan içerdeki ve dışarıdaki betbahtlara fırsat vermesin. Millet bunu gördü, tercihini yaptı, partisine sahip çıktı. Bundan dolayı gerçekten mutluyuz, tabi burada vatandaşımıza, üyelerimize gönül vermiş insanlara, ciddi bir şekilde sürecin tamamında üstüne düşen görevi yaptı. Bu teşkilatın bir bireyi olarak bize yakışan buydu. Ülkemizin geleceği adına, milletimizin iradesi, üstümüze düşeni yaptık. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum”

  – MİLLETİMİZ TEŞKİLATIMIZLA BÜTÜNLEŞTİ

  Milletin teşkilatla bütünleştiğinin altını çizen Bilen, “Millet ve teşkilat bütünleşti. Millet, teşkilat partisine sahip çıktı ve inşallah geleceğimize daha emin, daha umutla, daha güvenli bir şekilde, daha istikrarlı bir şekilde yürüyeceğiz. Allah pişmanlık vermesin” dedi.

  – ŞİMDİ SIRA HİZMET ETMEDE

  Yüklerinin ağır olduğunu aktaran Bilen, “Yükümüz artmıştır, şimdi sıra hizmet etmede, şimdi sırada milletimizin, vatandaşımızın isteklerine karşılık verme, ayırmaksızın, ayırmadan, hizmet üretme, ülkemizin refahı için daha da sorumluluklarımız artmıştır. Allah bizi mahcup etmesin” şeklinde konuştu.

  – YASAL SÜREÇLER NE İSE ONU YAPACAĞIZ

  Oy farkı ile ilgili de değerlendirmede bulunan Bilen, konuşmasını şöyle tamamladı:

  “Oy farkı ile ilgili yasal süreç daha bitmedi. Değerlendirmelerimizi yapıyoruz, gerekli ne varsa yapacağız. Milletin iradesi bir oy farkla olsa bile, milletin iradesi, seçim sonucu, sandığın sonucu başla göz üstüne ama soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına yasal süreçler ne ise onu yapacağız. Milletin bize emanet ettiği bir oyu bile zayi etmeyeceğiz, hakkını vereceğiz. Asla ortada bırakmayacağız. Başka yerlere kaymasına müsaade etmeyeceğiz ama bir oyla bile kaybedersek amenna deriz ama bir oyumuzu bile değersiz görerek kenarda tutmayacağız. Onun için hala süreç devam ediyor, sürecin sonucunu bekleyeceğiz, milletin kararı başımızın üstündedir”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz