AK Parti İl Başkanı Bilen, Kongreyi Değerlendirdi

  0
  97

  14 Aralık Pazar günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti 5. Olağan Genel Kurul’u sonunda AK Parti’nin yeni il başkanı seçilen Seyfettin Bilen, kongreyi değerlendirdi.

  ‘Yeni Türkiye’ sloganıyla 2015 genel seçimlerine hazırlanan AK Parti’nin Adıyaman teşkilatını bu seçime götürecek olan yeni yönetiminin belirlendiği 5. Olağan İl Kongresi’nde partinin yeni il başkanı seçilen Seyfettin Bilen, kongre sürecini ve yapacakları çalışmaları ilk kez değerlendirdi.

  Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen kongredeki gayretlerinden ve kendilerine ve yönetimine gösterilen teveccühten dolayı partinin her kademesine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Bilen, tek amacının ‘ortak akıl’ olgusuyla partiyi Adıyaman’da en iyi yere getirmek olduğunu söyledi.

  AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Başbakanımızın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla şölen havasında geçen kongremizde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bütün Adıyamanlıların sahiplendiği bu kongremizde gördüğü manzara karşısında oldukça etkilenen Başbakanımız, ilimizden gayet memnun ayrıldı.”

  İ. Halil Fırat Başkanlığındaki yönetime de teşekkür eden Bilen, “Partimizi çok iyi noktalara getiren İ. Halil Fırat başkanımıza ve ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum. Onlardan aldığımız bayrağı, ortak akılla daha iyi noktalara getireceğiz inşallah. Teşkilatımızın bütün kademelerini de bu çarkın içerisine katarak bu işi başaracağız” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz