Ak Parti Heyetinden Gürkan’a Ziyaret

  0
  43

  AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat ve parti yöneticilere göreve yeni başlayan Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Murat Gürkan’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettiler. 
  Sohbet havasında geçen ziyarette konuşan Başkan İbrahim Halil Fırat, “Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüzün çok hassas bir kurum olduğunu biliyoruz. Partimiz, Türkiye genelinde ve Adıyaman’da uyguladığı sosyal politikalarla çığır açmaya devam ediyor. Toplumun her kesimine yönelik uygulanan politikalar gösteriyor ki, çok başarılı işlere imza atılıyor. Özellikle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüzün Adıyaman’da hayata geçirdiği ve bundan sonra geçireceği projelerle çok başarılı işlere imza atılacaktır. Göreve yeni atanan İl Müdürümüz Murat Gürkan’ın da çok başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyorum” dedi.
  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Gürkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Adıyaman’a yakın zamanda atanmış olmama rağmen kısa zamanda bir birlik ve beraberlik imkanı yakaladık. İnşallah bu birlik ve beraberliğimizi çok önemli projelerle halkımıza hizmet ederek geçireceğiz. Bugün bizleri ziyaret eden AK Parti İl Başkanımız ve arkadaşlarına ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz