Ak Parti, Gölbaşı İlçesinde Miting Düzenledi

  0
  44

  AK Parti Gölbaşı Belediye Başkan adayı Yusuf Özdemir’e destek için düzenlenen miting yoğun ilgi gördü.
  AK Parti Gölbaşı Belediye Başkan adayı Yusuf Özdemir’in seçim irtibat bürosunda düzenlediği mitinge Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan katıldı.
  AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Nizami Yancar tarafından yapılan açılış konuşmasında ilçede 40 gündür bin kişi ile yürüttükleri seçim çalışmasında bin 560 kişiyi sandık sandık taradıklarını belirtti.
  AK Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yusuf Özdemir ise konuşmasında kendisinin Çataltepeli, Savranlı, Meydanlı gibi ilçeye bağlı köylerin ismini sayarak kendisinde her köyden olduğu vurgusunu yaptı.
  Özdemir, şunları söyledi:
  “Burada çevre il, ilçe ve köylerden taşıma olarak getirilen insanlar yok. Burada taşıma su ile değirmen çevirmeye çalışanlar da yok. Burada gönüllerin birliği var, burada kardeşlik var, burada samimiyet var, burada birlik, beraberlik ve düzen var. Burada sizler varsınız sizler. Sizlere hizmet bir sevdadır. Geçtiğimiz günlerde bir sel felaketi yaşadık. Şükür biz hızlıyız. Gücümüzü önce Allah sonra sizlerden alıyorum. Hükümetimizin bu konudaki hızı da bizim şevkimizi artırıyor. Çok değil değerli kardeşlerim Her duble yol, ışığı, suyu olmayan köy kaldı mı? Gölbaşı’nda diktatör bir yönetim olsaydı bu kadar gelişmiş bir yer, barış ve demokratik bir hava olur muydu? Yaptığımız hizmetlerle Gölbaşı’nı çok iyi bir yere getirdik çok güzel hizmetler yaptık ama bunlarla yetinmeyeceğiz. Sizden alacağımız yetki ile inşallah daha büyük hizmetler yapacağız.”
  Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan ise konuşmasında gelişmenin ve kalkınmanın devamı için ilçe halkından Başkan Özdemir’i sonuna kadar desteklemelerini istedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz