AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem’den Ünivesiteye Ziyaret

  0
  101

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev KUutlu, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen ve beraberindeki heyet, Adıyaman Üniversitesini ziyaret etti.

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ve beraberindekiler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğantarafından tekrar atanan Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’ye hayırlı olsun diyerek yeni dönemde başarılar diledi.
  Üniversite Onur defterini de imzalayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’e ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Gönüllü, Üniversitede gerçekleştirilen yenilikler hakkında bilgi verdi.

  Ziyaret ve yapılan görüşme sonrasında Adıyaman’ın tarihi ve turistik yerlerinden Cendere Köprüsünün simülasyonu ile Üniversitenin armalı tabağını takdim etti.

  Üniversite kampüs alanında da kısa bir gezi yapan konuklar Adıyaman’ın tarihini ve kültürünü canlandıracak olan Adıyaman Evi ile MİNYAMAN’ı da gezerek bilgiler aldılar.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz