AK Parti Besni İlçe Başkanı Sümer ve Çelikhan Ziraat Odası Başkanı Kaya’dan İsmet Öztürk’e ziyaret

0
177

AK Parti Besni İlçe Başkanı İsmail Sümer ve Çelikhan Ziraat Odası Başkanı Abdurrahman Kaya, Yenimahalle Sosyal Hizmet Müdürü İsmet Öztürk’ü ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Öztürk’ün bir Adıyaman sevdalısı olduğunu belirten Başkan Sümer, “İsmet Öztürk, Besni’mizde başarılı işlere imza atarak Milli Eğitim Müdürlüğünün ardından TBMM’de milletvekili danışmanlığı yaptı. Üstlendiği görevlerde büyük özveriyle ayrım yapmadan bütün Adıyamanlılara hizmet etmiş, hepimizin gönlünü kazanmış bir kardeşimiz.
Gönül insanı İsmet Öztürk kardeşimize yeni görevinde başarılar dilerim.” diye konuştu.

Ziyaretten dolayı AK Parti Besni İlçe Başkanı İsmail Sümer ve Çelikhan Ziraat Odası Başkanı Abdurrahman Kaya’ya teşekkür eden Yenimahalle Sosyal Hizmet Müdürü İsmet Öztürk de “Adıyaman’ın değerleri olan başkanlarım Ziraat Odası Başkanlığı makamlarını yıllardır başarılı bir şekilde temsil ediyorlar. İsmail Sümer Başkanımın AK Parti Besni İlçe Başkanı olmasından dolayı kendisini tebrik ederim bu görevi de başarıyla yerine getireceğine en kalbi duygularımla inanıyorum. Bütün Adıyamanlılara minnettarım her platformda desteklerini yakında görüyorum hepsinden Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz