Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hüsrev Kutlu Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

  0
  66

  AK Parti, Adıyaman Belediye Başkan Adayı Hüsrev Kutlu, seçim çalışmaları kapsamında bir dizi mahalle ve ev  ziyaretinde bulundu.
  Seçim çalışmaları kapsamında, Varlık ve Cumhuriyet mahallelerini ziyaret eden AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Hüsrev Kutlu, burada esnaf ve vatandaşların istek ve önerilerini dinledi.
  Yapacakları çalışmalarla Adıyaman’ın yaşam kalitesinin artıracaklarını söyleyen Kutlu, “Adıyaman’da ekonomik kalkınmanın sağlanması, Adıyaman’ın doğal, tarihi ve kültürel mirasının korunması, ortaya çıkarılması ve çevre-yaşam kalitesinin arttırılması üzerine projelerimiz vardır. Adıyaman ilimizde yapacağımız bütün çalışmaları sivil toplum kuruluşlarımızla, meslek odalar, üniversiteler muhtarlarla birlikte ortak akıl ve katılım çerçevesinde gerçekleşecektir. Bu 5 yıllık hizmet dönemimiz Hükümetimizle ile uyumlu çalışma ve hizmet anlamında çok verimli bir yılımız olacak önümüzdeki 5 yıl Adıyaman’ın yılı olacaktır” diye konuştu.
  Yolsuzluk ve rüşvet operasyonları ile ülke ve millet üzerinde bir takım oyunlar oynandığını aktaran Kutlu, yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak, “30 Mart seçimleri milli irademizin ve demokrasimizin güçlenmesi adına bir kader seçimi niteliğindedir” ifadelerini kullandı.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz