Ak Parti Başkanlarla Seçimleri Değerlendirdi

  0
  36

  AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat başkanlığında toplanan ilçe başkanları ve il yürütme kurulu üyeleriyle seçim değerlendirmesi yapıldı.
  AK Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen ve 30 Mart seçimleri değerlendirildiği, İl Başkanı İbrahim Halil Fırat başkanlığında yapılan toplantıya Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez, Kadın Kolları Başkanı Ayla Pektaş, Gençlik Kolları Başkanı Mesut Doğan başta olmak üzere ilçe başkanları ve il yürütme kurulu üyeleri katıldı.
  İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, toplantıda seçimle ilgili çeşitli istişareler yapıldığını belirterek, “Bir taraftan seçim değerlendirmesi yaparken diğer taraftan teşkilatın sorunlarını dinliyoruz. Her ay düzenli olarak yaptığı bu toplantılar teşkilatımız açısından büyük faydalar sağlıyor. Yerel seçimlerde varsa bir eksikliğimiz bunları konuştuk. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler var. Eksikliklerimizin giderilmesi için istişarelerde bulunuyoruz. 30 Mart seçimlerinden Adıyaman yerelinde ve genelinde parti teşkilatlarımızın aktif çalışmasının da etkisiyle iyi bir netice alındı” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz