Ak Parti Adıyaman milletvekili Halil Fırat’ın Durmaya Niyeti Yok

  0
  114

  Ak Parti Adıyaman Milletvekili İ. Halil Fırat 1 Kasım Genel Seçimler öncesinde seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken, sıradaki durağı Bozbey ve Atatürk Bulvarı esnafı oldu.

  Görmedik vatandaş sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan vekil Fırat, bölge esnafını ziyaret ederek hasbıhal etti.

  Esnafa hayırlı işler dileyen ve dua ile destek isteyen Vekil Fırat, Adıyaman Belediyesi konferans salonunda KAŞİP tarafından taşeron işçilere yönelik gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

  Seçime iki gün kalasıya vatandaşlarla hasbihal etmeye devam eden ve çalışmalara ara vermeye niyetli gözükmeyen Vekil Fırat “Vatandaşlarımızla yine bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Ülkemizin içerisinde bulunduğu kaostan bir an önce kurtulması ve halkın refah seviyesinin yükselmesi için bizler Ak Parti olarak elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Halkımızın dua ve destekleriyle bu oyunu bozacağımızı düşünüyorum. Bizlere teveccühlerini esirgemeyen ve misafirperverlikleriyle bizleri mahcup eden tüm halkımıza teşekkürü bir borç bilirim. “Önce İnsan” ve “görmedik vatandaş sıkmadık el bırakmayacağız” parolasıyla çıktığımız bu yolda inanıyoruz ki emeklerimiz boşa gitmeyecektir” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz