AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. Halil Fırat’ın üç aylar ve 1 Mayıs Mesajı

  0
  68

  AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. Halil Fırat, üç aylar ve 1 Mayıs Dünya İşçi Bayramı dolasıyla bir mesaj yayınladı.
  Fırat, üç aylar ile ilgili yayınlamış olduğu mesajında, “Toplumsal huzura vesile olan mübarek üç ayların başlangıcı Regaip Kandilinin tüm İslam alemine hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemizin son dönemde yaşanan gelişmeler ışığında her zamankinden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı vardır. Üç ayların başlangıcı Regaip Kandili, olan mübarek Ramazan ayının da müjdecisidir. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu ayların toplumumuzda var olan iç huzur ve kardeşliği daha da pekiştireceği kanaatindeyim. Toplum olarak birbirimize kenetlenip, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Hayatımızda yeni sayfalar açarak, kardeşliğimizi kuvvetlendirmeli, hoşgörü, sevgi ve saygıyı elden bırakmamalıyız. Yoksullara ve kimsesizlere yardım eli uzatıp, anne-babamız, eş-dost ve akrabalarımızla ilişkilerimizi güçlendirmeliyiz. Bu düşüncelerle, Yüce Allah’tan, başta Adıyamanlı hemşerilerimizi ve tüm İslam âlemini nice hayırlı mübarek gecelere, huzur, barış ve sağlık içerisinde kavuşturmasını diliyorum” dedi.
  “İnsana hizmet eden herkes emekçidir, ülkesinin ve insanlığın hizmetkarıdır” diyerek bütün vatandaşların 1 Mayıs Dünya İşçi Bayramı’nı da kutlayan Fırat, mesajında şunları kaydetti:
  “Bu anlamda en kutsal kazanç da alın teri ile kazanılan helal kazançtır. Emeğiyle hayatını kazanan ve alın terini ortaya koyarak üreten, ürettikleriyle ülkemizin kalkınmasına büyük katkı sağlayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin sosyal ve ekonomik hayatımıza kattığı büyük değerin bilincindeyiz. Emeğe saygının yolunu açan ve özveriyle çalışan bütün emekçilerimizin, daha iyi hayat şartlarına en kısa zamanda ulaşmalarını temenni ediyorum. Bu anlamda, 1 Mayıs etkinliklerinin Emek ve Dayanışma bilinciyle, kutuplaşmalardan ve gerginliklerden uzak, huzur içinde, coşkulu bir bayram havasında, kardeşlik ortamına yakışır bir şekilde kutlanmasını temenni eder, bütün çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü bir kez daha tebrik eder, bu vesile ile bütün vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz