AK Parti Aday Adayı Mahmut Yaman, İlçe Gezilerinde

  0
  83

  AK Parti aday adaylarından Mahmut Yaman, Besni, Gölbaşı ve Tut ilçelerinde seçim çalışması yaptı.

  AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıklayan isimler arsında yer alan Mahmut Yaman, çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

  Seçim çalışmaları kapsamında Besni Gölbaşı ve Tut ilçelerinde temaslarda bulunan Yaman, ilk olarak Tut İlçe Başkanı Ahmet Öztürk ve parti teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan Yaman, “Türkiye’yi bir merkez ülke yapmak” hedefinden aldığımız ilham ile Adıyaman’ımızı geleceğe daha güçlü taşımak gayesiyle çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz” dedi.

  Daha sonra Besni’ye geçen ve burada da Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem ve parti teşkilatına hitap eden Mahmut Yaman, “Yeni Türkiye’nin inşasında “Bir Çakıl Taşı Olmak” için çıktığımız hizmet yolunda bugün Besni ilçemizi ve İlçe Başkanımız Mustafa Çiğdem’i ziyaret ettik. Hoş sohbetleri, ilgi ve alakaları için kendilerine teşekkür ediyorum. Partimizin yeni binası Besni’mize hayırlı olsun. Besni’ye hizmet yeni çatısıyla devam edecek” diye konuştu.

  Son olarak Gölbaşı İlçe Başkanı Nizami Yancar ve teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek ve teşkilat üyelerine hitap etti.

  Ziyaretler sonunda bir değerlendirme konuşması yapan Yaman şunları söyledi: “AK Parti ailesinin değerli teşkilat üyeleriyle bir araya geldik. Misafirperverlikleri ve duaları için kendilerine çok teşekkür ediyorum. AK Parti bizim kabul olmuş dualarımızdır. Bir olarak beraber olarak Adıyaman’ımıza hizmet edeceğiz inşallah.”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz