AK Parti Aday Adayı Fırat’tan, Gazetemize Ziyaret

  0
  96

  AK Parti aday adayı İ. Halil Fırat, seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret etti.

  7 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimler için AK Parti’den Adıyaman milletvekili aday adaylığını açıklayan AK Parti eski il başkanı Av. İ. Halil Fırat, seçim çalışmaları kapsamında gazetemiz imtiyaz sahibi M. Akif Beyaz’ı ziyaret etti.

  Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan AK Partili Fırat, AK Parti’yle büyüyen ve gelişen Türkiye’nin 2023 hedefine ulaşabilmesi için bu seçimde de AK Parti’ye destek verilmesi gerektiğine vurgu yaparak, “7 Haziran genel seçimleri için çıktığımız bu yolda ilimizin güzide basının desteğini görüyoruz. Bu amaçla basın mensuplarımızı da zaman zaman ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda ilimizde haftalık olmasına rağmen etkili haberleri ile adından sıkça söz ettiren DURUŞ Gazetesine ve onun değerli yöneticilerine bir ziyaret gerçekleştirdik. Kendilerine, bu ülkenin ve bu ilin kalkınması için yaptıkları için teşekkür ettik” diye konuştu.

  Gazetemiz imtiyaz sahibi M. Akif Beyaz ise ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İ. Halil Fırat, AK Parti il başkanlığı döneminde yaptığı gayretli çalışmalardan dolayı Adıyaman halkı tarafından takdir gören ve sevilen bir isimdir. İl Başkanlığı görevinden dolayı ilin sorunlarına hakim olan ve bu sorunların çözümü için gece gündüz demeden çalışabilecek bir isim olduğuna inanıyorum. Kendisine çıktığı bu kutsal yolda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz