AGİP Sözcüsü Av. İshak Yılmaz, “Allah, Bir Daha Böyle Acılar Yaşatmasın”

  0
  42

  Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden kazasında yaşamını yitirenler için başsağlığında bulunan Adıyaman Genç İmam Hatipliler Platformu (AGİP) Sözcüsü Av. İshak Yılmaz,  “Manisa’nın Soma ilçesindeki kömür madeninde meydana gelen kazanın derin üzüntüsü içerisindeyiz” dedi.

  Adıyaman Genç İmam Hatipliler Platformu (AGİP) Sözcüsü Av. İshak Yılmaz, madende hala mahsur durumdaki işçilerin de en kısa zamanda ailelerine sağ salim kavuşması temennisinde bulundu.

  Soma’daki maden yangını kazasında yaşamını yitiren işçiler için başsağlığında bulunan Adıyaman Genç İmam Hatipliler Platformu (AGİP) Sözcüsü Av. İshak Yılmaz, “Manisa’nın Soma ilçesindeki kömür madeninde meydana gelen kazanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Manisa’nın Soma ilçesinden gelen müessif maden ocağı yangını haberi yüreklerimizi yaralamış ve hepimizi derin bir kedere sevk etmiştir. Bu müessif kazada yaşamını yitiren şehit kardeşlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyor, yaralı kardeşlerimize de Allah’tan acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Türkiye’nin başı sağ olsun. Madende mahsur kalan tüm kardeşlerimiz için de en kısa zamanda kurtarma çalışmalarının sevindirici haberlerle tamamlanmasını yürekten temenni ediyorum. Allah, bir daha böyle acılar yaşatmasın. Milletimizin başı sağ olsun” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz