Adıyamanspor’da Kulüp Başkanı Abdullah Erdem “Suskuluğum Çaresizliğimden Değildir”

  0
  67

  Adıyamanspor Kulüp Başkanı Abdullah Erdem ilin ortak değeri olan olan Adıyamansporu en iyi şekilde yaşatmak için ilin bütün değerlerinin bir araya gelmesi gerektiğini belirterek kuruluşundan bugüne kadar Adıyamansporun bütün idari ve mali evrakları için bağımsız serbest denetleyiciden denetim başlattıklarını belirtti.

  Adıyamanspor Kulüp Başkanı Abdullah Erdem kamuoyu tarafından beklenen açıklamasını yaparak suskunluğunun çaresizlikten kaynaklanmadığını suskunluğunun merminin namluda duruşu gibi olduğunu ve her daim Adıyaman ve Adıyamanspor değerlerini düşündüğünü belirterek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Adıyamansporun yaşadığı sıkıntı ve karşılaştığı olaylara bakıldığın zaman birilerinin Adıyaman’da futbolu bitirmek için çok ciddi ve kirli adımlar attığını belirten Adıyamanspor Kulüp Başkanı Abdullah Erdem, her neye mal olursa olsun Adıyamanspor için yönetim kurulu ve taraftarlar olarak mesai meftumu taşımadan çalışacaklarını belirtti. Öncelikle Adıyamansporun ve Adıyamanlıların gençlerini düşünerek çok iyi bir teknik heyet kurmak için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Erdem ” teknik heyet için yönetim kurulumuzun belirlediği isimlerle görüşmelerimiz oldu. Özellikle yıllardır konuşulan ancak bir türlü hayata geçirilmeyen Adıyamansporun alt yapısınıda düşünerek 1.  lig tecrübesi olan bir teknik direktör ve yardımcı antrenör ile anlaştık. Tesisimizi ve şehrimizin spor yapısını inceleyen hocamızın bizlere verdiği rapor doğrultusunda çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Ayrıca Adıyaman Amatör ligindede çok geniş saha çalışması başlattık. Zorlu bir maraton bizleri bekliyor. Bizler teknik ekibiyle, sporcusuyla ve yönetimiyle ilimizi en güzel şekilde temsil etmeye çalışacağız.

  Yönetim Kurulumuz doğru zamanda doğru çalışmaları yaparak takımımızın hedefini profesyonel lig olarak belirlemiştir. Geldiğimiz bal liginde misafir olduğumuzu herkes bilmelidir. Olmak ya da ölmek arasında ince bir çizginin olacağı önümüzdeki sezon Adıyamaspor Kulübünün profesyonel ligden düşürdüğü bayrağı alıp 3. Ligin surlarına dikmekte bizlere nasip olacaktır. Yeter ki rotamızın yönü belli olsun. Yeter ki birileri kirli oyunlarla Adıyamanlıların ortak değeri olan Adıyamanspor üzerinden kirli senaryolar yazıp oyunlar oynamasınlar. ” dedi.

   

  Bütün Oyunların Farkındayız…

  Herşeye rağmen mevcut kadromuzu ve imkânlarımızı verimli, etkin ve maksimum seviyede kullanarak bütün oyun ve desiselere rağmen ayakta kalacağız diyen Adıyamanspor Kulüp Başkanı Abdullah Erdem ” Adıyamanlılar her türlü güzel hizmete layıktır ve Adıyamanspor için çok büyük beklentiler vardır. Bu beklentileri yerine getirmek, devletin de milletin de hepimizin ortak  görevidir. Her şeyin başının huzurlu, saygılı, mutlu, karşılıklı sevgi ve muhabbeti korumaktan geçer. Adıyamanspor üzerinden kimse siyaset yapmasın. Adıyamanspor siyasetler üstü bir ortak değerdir. Bu ortak değer için birileri kirli oyunlara kapılmasınlar. Bütün oyunların farkındayız yeri ve zamanı gelince Adıyaman kamuoyu ile paylaşacağız. Kuruluşundan bugüne kadar Adıyamansporun bütün idari ve mali evrakları için bağımsız serbest denetleyiciden denetim başlattık. Adıyamanspordan kimi alacağı varsa yasal olan alacağını alacaktır. Ayrıca kim Adıyamanspordan haksız ekonomik rant elde etmişse bulunu karşılığını önce adli makamlara sonrada Adıyaman kamuoyuna verecektir. Kimse Adıyamanspor’u kirli hesaplar içine çekmesin ki Adıyamanspor siyaset üstü bir kurumdur. Hiç kimse siyasi kaygılarla kullanmaya kalmamalıdır. Birileri Adıyamanspor Kulübünü kapatmak için akla hayale gelmeyen oyunları başlatmış olabilir. Özellikle kamu tarafından Adıyamanspor tarihinde ilk defa gönderilen hayali faturalarla kimse bizleri Adıyamanspoır sevdamızdan alıkoyamaz. Adıyamanspor’a Adıyaman Belediyesi tarafından kullanılmak üzere tahsis edilen tesisler üzerinde başka hesaplar yapılamaz” dedi.

   

  erdddm

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz