Adıyamanlılar Vakfı’ndan, Duranay’a Ziyaret

  0
  31

  Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri, Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına (ESOB) seçilen Ziya Duranay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
  Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Akıncıoğlu ve Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi yönetim kurulu üyeleri iyi dilek ve temennilerini ileterek yeniden ESOB’a Başkan Ziya Duranay’ı tebrik etti. Akıncıoğlu, Adıyaman’ın ekonomisinin canlanması adına Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın üstlendiği görev ve vizyonunu çok önemli bulduklarını ifade ederek, bölgedeki bütün illere örnek olabilme, bölgenin ekonomik olarak kalkınması adına Adıyaman’a ve Adıyaman esnafına çok büyük işler düştüğünü söyledi. Daha önce Adıyaman’a katkılarından dolayı Duranay’ı tebrik eden Akıncıoğlu, yeni dönem başkanlığında da Fırat’a başarılar diledi.
  Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Ziya Duranay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti. Başkan Duranay, Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi’ni çok yakından takip ettiklerini ve çalışmalarını çok önemsediklerini belirterek “Adıyamanlı öğrencilere burs desteğinde bulunan, yaptıklarıyla Adıyaman’ı her platformda en iyi şekilde tanıtan Adıyamanlılar Vakfı’nı tebrik ediyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz