Adıyamanlı Bilardocular Türkiye Şampiyonasına Gidiyor

  0
  43

  Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanlığının 2014 yılı faaliyet programında yer alan ve 5-13 Nisan 2014 tarihlerinde Antalya’da, yapılacak olan 1 Etap 3 Bant Türkiye Büyükler Bilardo Şampiyonasına Adıyamanlı bilardocular katılıyor.
  Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı 4 bilardo sporcusu Antalya’da, yapılacak olan bilardo şampiyonasına katılacağını belirten Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, sporcuların Adıyaman’ı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.
  Bilardo sporunun Adıyaman’da hızlı bir şekilde yaygınlaştığını belirten Bağcı; “1 Etap 3 Bant Türkiye Büyükler Bilardo şampiyonasına ilimizden başarılı 4 sporcumuz katılacak. Müdürlük olarak bilardo sporunun ilimizde yaygınlaşması için deneyimli sporcularımız gençleri yetiştiriyor. Genç bilardocularımızın hepsi çok başarılı ve gelecek vaat ediyor. Ben Antalya’da, düzenlenecek olan Türkiye Bilardo Şampiyonasına katılacak olan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Sporcularımız elde edecekleri başarılarının karşılığında ilimize madalya döneceklerine inanıyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz