Adıyamanlı Belediye Meclis Adaylarına Destek Gecesine İlgi Büyüktü

  0
  62

  İstanbul’da Bağcılar AK Parti Belediye Meclis Üyesi adayı olan Adıyamanlı hemeşehrilerimiz Abdulhamit Dursun, Cuma Durak ve Memet Yalçın için düzenlenen destek gecesine ilgili büyük oldu.

  Adıyamanlılar Vakfı düğün salonunda düzenlenen programa Bağcılar Belediye Başkanı ve adayı Lokman Çağırıcı, AK Parti Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu, Bağcılar AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk, Adıyaman dernekler Federasyonu Başkanı Nevzat Bayhan, Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkan Ömer Özkartal, Adıyaman ilçe ve köy derneği başkanları, üyeleri, çok sayıda işadamı, sanatçılar, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

  Gecenin açılış konuşmasını yapan Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ömer Özkartal, AK Parti Bağcılar Belediye Meclis Üyesi adayı listesinde yer alan Abdulhamit Dursun, Cuma Durak ve Memet Yalçın’a başarı dileklerini ileterek, geceye katılan herkese teşekkür etti.

  Duygu ve düşüncelerini dile getiren AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk ise, üç Adıyamanlı arkadaşımızın Bağcılar Belediye meclis adayı listesinde yer almasından büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, işin içinde söz konusu milletin menfaati olunca gerisini teferruat olarak düşünen ve bu anlamda tavrını net bir şekilde ortaya koyan Adıyamanlılar Vakfına teşekkür etti.

  ÇETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Hasan Taşar ise ilk kez Bağcılar da üç Adıyamanlı hemşerisinin listede olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başarı dileklerini iletti.

  AK Parti Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu da; 30 Mart’taki yerel seçimin en az genel seçim kadar önemli olduğunu belirterek, dünyada yaşanan zulüme son verilmesi için, barış ve kardeşlik duyguların yeniden yeşermesi için bu son virajını kazasız ve belasız atlatması konusunda vatandaşlara önemli bir görev düştüğünü ve Belediye Meclis Üyesi adayı listesinde yer alan arkadaşların bundan böyle Adıyamanlı hemşehrilerine her türlü dert ve sıkıntılarıyla yakından ilgilenmeleri hususunda önemli görev düştüğünü ifade ederek, başarılar diledi.

  Son olarak kürsüye Bağcılar Belediye Başkanı ve Adayı Lokman Çağırıcı çıktı. Adıyamanlılar Vakfı’nın yanında inşa edilecek olan yeni projede altı otopark, üstü ise Adıyaman’a ait Nar bahçesi yapmak ile ilgili projenin maketini Adıyamanlılara göstererek müjde veren Çağırıcı, ayakta alkışlandı. Çağırıcı, “Yıllardır Adıyamanlı kardeşlerimizle apayrı bir hukukumuz var. Geçen yerel seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de üzerine düşen görevi yapacaklarına şüphem yoktur. Bu dönem Adıyamanlı üç arkadaşımızın mecliste yer alarak hep birlikte güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi. mahmutgoksu

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz