Adıyaman’ın Kadın Asenalarından 8 Martta anlamlı etkinlik

  0
  86

  Milliyetçi Hareket Partisi  Adıyaman Kadın Kolları Başkanlığınca “ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü” münasebetiyle Kadın kolları seçim bürosunda çay partisi düzenleyerek kadınlar gününü gönüllerince kutladılar tanıştılar, kaynaştılar.

  Atatürk Caddesi üzerinde Belediye  binası yanındaki  Seçim bürosunda toplanan Adıyaman’ın cefakar vefakar  kadınlarının tertipledikleri  programda bir konuşma yapan MHP Adıyaman Kadın Kolları Başkanı  Hayriye Fırat, ; Dünya kadınların günü 8 Mart  olarak ilan edilmiş her ne kadar bu uygulamanın kökeni dışarıdan olsa da biz kadınları ilgilendiren bir  var olma etkinliğidir. 8 mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle bu gün buradayız hep birlikteyiz işte  Adıyamanlı kadınlarımızı duyarlılığı burada şu kareler gösteriyor ki  Adıyaman’da kadınlarımızla bizler el birliği içerisinde güç birliği yaparak MHP Belediye Başkan Adayımızı   kazandıracağız  Erdem Ağabey kazanırsa ki Adıyaman kazanacak bu Adıyamanlı kadınlarımız tarafından böyle algılanmalı kadınlarımız hizmetin en güzeline layık  Erdemli günlere az kaldı inşallah Bu seçimde çok büyük temizlik olacak bu temizliği de Adıyamanlı kadınlarımızla  yaparak Adıyaman’ı ehil ellere teslim edeceğiz. Diyen Fırat ben buradan bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyor katılımlardan dolayı ve Kadın kollarımızın seçim bürosundaki çay partimize iştirak etmenizden dolayı ayrıca bu gün buradaki  bu etkinliğe  emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

  Daha sonra konuşan MHP Adıyaman Belediye Başkan  Adayı Mehmet Erdem, ise,

  “ Kadınların toplumda her zaman, toplumun her kademesinde yer almalarını gerektiğine inanıyoruz. Kadınlarımızın her alanda etkin olmasından yanayım  şahsım ve partimin kadınlarımıza yönelik bakış açısı pozitif dir çünkü bizler inancımız gereği kadınlarımıza çok önem ve değer veren bir toplumuz. Bizim inancımıza göre Cennet Anaların ayağı altında  bu Peygamber Efendimizin vecih sözlerindendir. Bizler bu anlayış doğrultusunda kadına önem veriyoruz  saygı duyuyoruz.  Belediye meclis üyelimin içerisinde kadınlarımıza yer verdik diyen Erdem, Adıyaman Belediye Başkanlığını inşallah alıcaz işte o zaman Adıyaman’da belediyecilik nedir kadınlarımıza yönelik yapacağımız hizmetler  doğrultusunda Adıyaman halkı görerek şahit olacaklar. Bizim tecrübemiz var  Adıyaman’ın deneme tahtası olmadığını benim sevgili hemşerilerim 30 Martta Tüm dünyaya Tüm Ülkeye gösterecektir diyen Erdem bu vesileyle burada 8 Mart Kadınlar günü çerçevesinde seçim büromuzda düzenlenen etkinliğe katılan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum etkinliği tertipleyen başta kadın Kolları Başkanlığımıza ve ekibine böyle güzel bir organizasyon yaptıkları için tüm ekibine sonsuz teşekkür ediyorum diyen MHP Belediye Başkan Adayı  Erdem

  8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyor bu programda emeği geçen herkese  tekrar tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz