Adıyaman’ın Bin Kişilik Salonu Hizmete Girdi

  0
  81

  Adıyaman’da önemli eksikliklerden birisi olan konferans salonu sıkıntısı için harekete geçen Adıyaman sevdalıları, bin kişilik salonu halkın hizmetine açtılar.

  Adıyaman Sağlık Müdürlüğü yolunda hizmete açılan Kavi Salon, açık ve kapalı alanıyla kentin kültürel ve sosyal anlamda yapılacak etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlandı.

  Son derece modern bir biçimde yapılan bin kişilik kapalı alanı ve yine bin kişilik açık alanı ile katılımcıların beklendiği Kavi Salon ile Adıyaman’ın önemli bir eksikliğinin giderildiği belirtildi.

  Kavi Salon Genel Müdürü Mahmut Binici, yaptığı açıklamada, yeni yaptıkları işletmeyle kentte salon anlamında kabuk kırarak önemli bir değişikliğe gittiklerini söyledi.

  Kimseyi kendilerine rakip olarak görmediklerini belirten Binici, onları meslektaş olarak gördüklerini ifade etti.

  – ADIYAMAN, BÜYÜK BİR KAZANÇ SAĞLADI

  Burada her türlü etkinliğin yapılacağını aktaran Binici, şunları kaydetti:

  “Burayı bir düğün salonundan çıkarıp, her türlü etkinliğin yapıldığı bir salon haline getireceğiz. Bununla ilgili de yakın zamanda gerekli görüşmeler yapacağız. STK temsilcileriyle, kamu kurumlarının müdürleriyle ve bürokrasiyle gerekli görüşmeleri yapacağız. Bana göre Adıyaman, büyük bir kazanç sağladı. Yani herşeyden önemlisi STK’ların vereceği yemekler, belirli konferanslar, iftar yemekleri, mezuniyetler, yoksul öğrenciler için verilecek yemekler ve bunun gibi etkinlikler olacak. Umarım güzel sonuçlar çıkar”

  – BAYANLAR MATİNESİNİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ

  Kadınlara yönelik etkinliklerin olacağını anlatan Binici, şöyle devam etti:

  “Adıyaman’da yok olmaya yüz tutmuş bazı etkinlikler yapmaya çalışacağız. Bayanlar matinesini yapmayı düşünüyoruz. Zaman zaman bunu yapmalıyız. Sonuç itibari ile birileri buaraya geldiği zaman ‘ya burası ne kadar güzel bir yer, ne kadar mutlu oldum’ diyebilmeli. Bunu birilerine söyleyebilmeli”

  – HALK BURAYI ÇOK SEVDİ

  Kavi Salona gelen insanların çok güzel tepkilerini aldıklarını belirten Binici, “İnsanlarımız buraya geldikten sonra sağolsun öve öve bitiremiyorlar. Çok takdir ediyorlar. Buranın sıcaklığını hissettiklerini söylüyorlar.Çok takdir ediyorlar. Bu bizi gururlandırıyor. Tabiki bu düşünceler karşısında sorumluluğumuz daha da artıyor” diye konuştu.

  – ALTERNATİFLER ARTTIKÇA KALİTENİN DE ARTMASI LAZIM

  Alternatiflerin artmasının Adıyaman’a katkı sunacağının altını çizen Binici, şöyle dedi:

  “Alternatifler arttıkça kalitenin de artması lazım. Yani düğün salonları veya bu tür salonlar çoğaldığı zaman maliyeti düşürürerek insanları kapma düşüncesi değil de, insanları hizmetle kazanmak lazım. İnsnaar buraya geldiği zaman yediği yemeği dökülmemeli, sunum içerisindeki hizmet iyi olmalı. Burada yapılacak her türlü etkinlik hayatta bir defa yapılıyor. Onun için çok kaliteli hizmet verilmeli”

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz