Adıyaman’dan, 19 Mayıs Kutlama Mesajları

  0
  29

  AW093882

   

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı, münasebetiyle Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu mesaj yayınladı.
  Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş yayınlamış olduğu mesajında, “Bugün bir taraftan Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın anlamını özümsemeye çalışırken, diğer taraftan Manisa ilimize bağlı Soma ilçesinde meydana gelen maden ocağındaki kazanın acısını da yüreğimizde hissediyoruz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize baş sağlığı diliyorum. Vatan ve millet uğruna büyük fedakârlıklar göstererek bağımsız ve özgür bir ülke bırakan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, bütün şehitlere ve ebediyete intikal etmiş gazilere şükranlarımı sunuyor, bu vesile ile aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum” dedi.

  Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu; “Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı” münasebetiyle mesaj yayınladı.
  Başkan Kutlu mesajında; “19 Mayıs, bağımsızlık mücadelemizin başlatıldığı gündür. Aziz şehitlerimiz canları pahasına bu cennet vatanı savunmuşlardır. Demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği gençlerimize emanettir. Türkiye Cumhuriyeti gençleri, başarılarıyla her alanda lider ülke olma hedefine her gün biraz daha yaklaşmaktadır. Bu duygularla, milletimizin Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, tüm şehitlerimizi rahmetle, şükranla anıyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz