Adıyaman’da Muhabbet Geceleri Programı

  0
  43

  Semerkand Vakfı Adıyaman Şubesi tarafından organize edilen Muhabbet Geceleri programı büyük ilgi gördü.
  Hisar Salon’da düzenlenen programa, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Durak Menzil Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Hüseyin Şen, İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan, dernek başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Okunan Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan program vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Medah Yusuf Duru tarafından “Gençlik ve Aile” konusuna değinilirken, Murat Belet tarafından seslendirilen ilahiler ve Dursun Ali Erzincanlı tarafından okunan şiirlerden etkilenen dinleyicilerden bazıları gözyaşlarına hakim olamadı.
  Durak Menzil Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Hüseyin Şen, “İnsanlar arasındaki muhabbeti beraberliği Allah Resulü aşkını artırmak, onlara hatırlatmak, birlik ve beraberliğimizi sağlamak amacıyla yaptığımız bir gece. Vatandaşlarımızın katılımlarından dolayı çok memnuniyet duymaktayız. İnşallah bu gecelerle birlikte gecenin içeriğiyle birlikte insanların arasındaki muhabbetin artmasında vesile olur diye düşünüyorum” dedi.
  Dursun Ali Erzincanlı ise, “Semerkand Vakfı’nın muhabbet geceleri diye bir turnesi var Türkiye genelinde. Mart’tan itibaren dolaşıyoruz böyle Türkiye’yi. Bu vesile ile Adıyaman’dayız. Yaklaşık 15 programımız kaldı. Adıyamanlı izleyicilerimizle, dinleyicilerimizle, kardeşlerimizle bir araya geleceğimiz bir program oldu” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz