Adıyaman’da Hırsızlık Anı Kameralarda

  0
  99

  Adıyaman’da İl Emniyet Müdürlüğüne Metin Alper’in atanmasının ardından operasyonlar peş peşe gelmeye başladı.

  Bir giyim mağazasından çocuk elbisesi çalan şüphelilerin çalma anı güvenlik kameralarınca kaydedilmesnin ardından operasyon düzenlendi.

  15 gün önce giyim mağazası ve kuyumculardan alttın çalındığı ihbarları üzerine Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından işyerlerinde bulunan güvenlik kameralarını inceleyerek, ekiplere şüphelilerin fotoğrafları bastırılarak dağıtıldı.

  Emniyet Müdürlüğünce hırsızlık olayına karışan şüphelilerin yakalanması için özel ekip oluşturuldu. Oluşturulan özel ekip tarafından titizlikle yürütülen çalışmanın ardından Eskisaray Mahallesi’nde bulunan bir çocuk giyim mağazasından elbise çalındığı ihbarı üzerine polislerin suçüstü baskının ardından gözaltına alınan ve daha önceden aynı yöntemler ile 22 ayrı hırsızlık sabıkası bulunan Deniz Aslan, 4 sabıkası bulunan Eylem Çil, 20 sabıkası bulunan Aysel Budak ve 15 hırsızlık sabıkası bulunan Filiz Baş, emniyete götürüldü.

  Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerin hırsızlık yaptıkları kameralara yansıdı.

  Güvenlik kamerasına takılan şüpheliler, giyim mağazası sahibini bir şüpheli oyalarken, diğer şüpheli ise, mağaza içerisinde aldığı çocuk elbiselerini pantolonun içine koyuyor.

  Diğer şüphelinin ise reyonlardan aldığı çocuk kıyafetlerini çantasına koyduğu görüntülendi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz